به گزارش پارس ، به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛
محدودیت های ترافیکی در محور های اصلی کشور

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز ۰۳/۰۴/۹۲ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود و تردد از ساعت ۱۷ الی ۲۴ از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج، یک طرفه است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴: ۳۰ الی ۲۴: ۰۰ روز دوشنبه ۰۳/۰۴/۹۲ از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶: ۰۰ الی ۲۴: ۰۰ از آب اسک تا رودهن به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت های ترافیکی در تردد وسایل نقلیه سنگین

در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون از محور کندوان، کماکان ممنوع است. در محور هراز تردد همه تریلرها از محور هراز، کماکان ممنوع بوده و همچنین تردد تمامی کامیون ها، به استثنای حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی از محور هراز ممنوع است. تردد همه کامیونت ها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۶: ۰۰ الی ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۰۳/۰۴/۹۲ از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد همه تریلرها، به استثنای حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی، از ساعت ۷ الی ۲۴ روز دوشنبه ۰۳/۰۴/۹۲ از تهران به قائم شهر و بلعکس ممنوع است. تردد همه کامیون ها و تریلی ها از ساعت ۰۸: ۰۰ روز دوشنبه مورخ ۰۳/۰۴/۹۲ از اصفهان به سمت کاشان و قم ممنوع است و رانندگان این گونه وسایل نقلیه باید از محور میمه-دلیجان-سلفچگان به عنوان مسیر جایگزین تردد کنند.

محدودیت های تردد موتورسیکلت ها در تعطیلات پیش رو

تردد موتورسیکلت ها از ساعت ۱۲ الی ساعت ۲۴: ۰۰ روز دوشنبه ۰۳/۰۴/۹۲ از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و تهران - سمنان - مشهد و بالعکس، ممنوع است.

نحوه دریافت اطلاعات جاده ها از طریق مرکز مدیریت راه ها

تلفن گویای ۱۴۱ با ۲۴۰ خط پاسخگوی مردم است، با ارسال نام شهر مبدأ - نام شهر مقصد به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ فاصله بین این دو شهر اعلام می شود؛ سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۴۱ انتقادات، نظریات و پیشنهادات مردم را دریافت می کند ضمن آنکه پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت راه ها WWW. IRAN۱۴۱. IR نیز در خدمت مردم است.