به گزارش پارس نیوز، 

محمدرضا غفاری، بازیگر سینما و تلویزیون که امسال با فیلم «سونامی» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، درباره ایفای نقش کمک مربی تیم ملی تکواندو در این فیلم و قبول این کاراکتر گفت: «هر نقشی سختی‌های خاص خودش را دارد اما اینکه در این فیلم متفاوت در ژانر ورزشی به من اعتماد شد از همان ابتدای کار برای من بسیار لذت بخش بود. کارگردان و همه عوامل سونامی به من خیلی کمک کردند ولی وقتی نقش چهارچوب درستی دارد و همه قواعد را رعایت کرده باشد شما به عنوان بازیگر خیلی با اطمینان به سراغ آن خواهید رفت.»

وی اظهار کرد: «برای من بزرگی و کوچکی نقش اصلا اهمیت ندارد چرا که همین حالا هم فکر می‌کنم بازی‌اَم در سونامی به خوبی دیده شده است. این کاراکتر کمک مربی یک کاراکتر برون‌گرا به حساب می‌آید و این تفاوت برایم فضای جدیدی را رقم زد. به من می‌گویند تو خیلی چهره مظلومی داری و آرامی ولی واقعا هر کدام از ما انسان‌ها حالات مختلفی را در زندگی تجربه می‌کنیم. اینکه لطف کردند به من  اجازه دادند من در همچین نقشی دیده شوم خیلی خوشحالم.»

غفاری درباره ژانر متفاوت این فیلم و اینکه در زمان خواندن فیلمنامه چه احساسی داشته است، عنوان کرد: «خیلی برایم هیجان انگیز بود از همان زمانی که فیلمنامه به دستم رسید، ولی واقعا این را باید بگویم که من متاسفانه خیلی تنبلم و کمی ترس داشتم که در یک فیلم ورزشی قرار است ایفای نقش انجام دهم.»

وی همچنین در پایان افزود: «امیدوارم فیلم در زمان اکران عمومی هم با استقبال مردم مواجه شود و فروش خوبی را تجربه کند تا زمینه‌ساز فیلم‌های دیگر در این ژانر ورزشی باشیم.»