به گزارش پارس نیوز، کودک خردسالی که به همراه یک خودرو در منطقه‌ای در لندن ربوده شده بود، پس از گذشت سه ساعت زنده و سالم پیدا شد. «ماریا تودوریکا» ۱۷ ماهه اهل منطقه «نیوهام» در شرق لندن هنگامی که در صندلی مسافر خودروی آئودی پدرش نشسته بود، ناگهان این خودرو توسط یک دزد به سرقت رفت. سارق با پریدن به پشت فرمان این خودرو موفق به سرقت آن شده بود.

این آئودی A5 چند ساعت بعد در حالی در همان حوالی پیدا شد که خبری از دختر خردسال نبود و بلافاصله جستجو‌ها برای پیدا کردن ماریا آغاز شد. سرانجام پلیس لندن یکشنبه شب اعلام کرد که این دختر را در نیم مایلی محل سرقت خودرو یافته است. «دیوید»، پدر ماریا در حالی که سر از پا نمی‌شناخت، در این باره گفت: «نمی‌توانم خوشحالی‌ام را ابراز کنم. انگار دوباره متولد شده‌ام. ماریا در ابتدا ترسیده بود و بسیار گریه می‌کرد اما حالا در سلامت کامل بسر می‌برد.»

پیدا شدن دختر ربوده شده به همراه خودروی سرقتی!

دیوید افزود: «این حادثه بدترین کابوس زندگی‌ام بود که آن را تجربه کردم، واقعاً وحشتناک بود. من از مردی که خودروی مرا به سرقت برده بود، خواسته بودم دخترم را سالم به من برگرداند.»

دیوید در شرح ماجرا و چگونگی به سرقت رفتن خودروی خود نیز گفت: «یک فرد ناشناس به برادرم زنگ زد و اعلام کرد که علاقمند است خودروی آئودی مرا خریداری کند. سپس من و برادرم به بیرون از خانه رفتیم تا خودرو را به خریدار نشان دهیم. هنگامی که سرگرم نشان دادن خودرو به این مرد بودیم ناگهان او به داخل خودرو پرید و در حالی که دخترم در آن حضور داشت، پا به فرار گذاشت.»

گفتنی است؛ پلیس محلی انگلیس جستجوهای خود برای شناسایی این مرد که گفته می‌شود یک آسیایی بوده را آغاز کرده است.

پیدا شدن دختر ربوده شده به همراه خودروی سرقتی!