به گزارش پارس نیوز، 

علی ولی پور گودرزی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۸ آبان ماه سال جاری وقوع یک فقره فوت ناشی از اصابت ضربه جسم تیز به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام شد . 

با حضور مامورین کلانتری در بیمارستان به آنها اعلام شد که جوانی ۲۷ ساله بر اثر اصابت ضربه جسم تیز به قسمت چپ سینه فوت کرده است.

پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل و موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

کارآگاهان این اداره در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول در داخل پارک گلزار طی یک درگیری با سرنشین یک موتورسیکلت مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

در تحقیقات از دوستان مقتول( شاهدان صحنه جنایت ) به کارآگاهان اعلام شد که مقتول همراه آنها در داخل پارک حضور داشته که یکی از بچه محل ها با یک موتورسیکلت وارد پارک شده و بی هیچ مقدمه ای به سمت مقتول رفته ، با چاقو ضربه ای به مقتول زده و پس از آن به سرعت از محل متواری شده است.

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی در پایان این خبر گفت: با شناسایی محل سکونت متهم پرونده در محدوده خیابان پیروزی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل مراجعه کرده و اطلاع پیدا کردند متهم پس از ارتکاب جنایت از این محل متواری شده است ؛ لذا هماهنگی های لازم با بازپرس محترم شعبه سوم دادسرای جنایی تهران انجام و تحقیقات جهت دستگیری قاتل فراری در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ : از کلیه علاقه مندان فوتبال و هواداران عزیز تیم پرسپولیس درخواست می شود به هیچ عنوان بدون همراه داستن بلیط به استادیوم آزادی مراجعه نداشته باشند . کلیه بلیط های بازی فروخته شده و ظرفیت استادیوم تکمیل شده است .