به گزارش پارس نیوز، 

نابر اعلام همراه اول، مشترکانی که در ایام اربعین قصد سفر به عراق را دارند، می‌توانند با خرید بسته ترکیبی (مکالمه، پیامک و دیتا) و یا بسته‌های دیتای رومینگ بین‌الملل  ۸ روزه ویژه ایام اربعین، ضمن اطلاع از میزان استفاده از مکالمه و پیامک و دیتا، هزینه کمتری پرداخت کنند.

 

بسته ترکیبی ارائه شده به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان، شامل۲۰ دقیقه مکالمه با ایران، ۲۰ دقیقه مکالمه داخلی، ۲۰ عدد پیامک و ۱۰۰ مگابایت دیتا است. بسته‌های اینترنت همراه نیز در ۴ حجم ۵۰ مگابایت (۸ هزار تومان)، ۱۰۰ مگابایت (۱۴ هزار تومان)، ۲۰۰ مگابایت (۲۷ هزار تومان) و ۴۰۰ مگابایت (۴۸ هزار تومان) قابل خریداری است. 

بسته‌های خریداری شده پس از پرداخت مبلغ، فعال و محاسبه مصرف حجم بسته به محض ورود به کشور عراق و اقدام به استفاده از تلفن همراه، آغاز می‌شود. مدت زمان استفاده از بسته ۸ روز بوده و این زمان از تاریخ خرید بسته شروع خواهد شد و توصیه شده مشترکان بسته را در آخرین روز خروج خود از ایران خریداری کنند.

مشترکان می‌توانند برای بررسی باقیمانده اعتبار بسته‌ها کد دستوری #۶۳۰*۱* را شماره‌گیری و در صورت پایان حجم بسته خریداری شده، بسته دیگری خریداری کنند. لازم به ذکر است این بسته‌ها تمدید خودکار ندارد و در صورت اتمام بسته با تعرفه عادی محاسبه می‌شود.

همراه اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال همراه اول مراجعه کنند. همچنین بسته‌ها از درگاه فروشگاه آنلاین و یا از درگاه USSD و با شماره‌گیری کد دستوری #۶۳۱*۱* قابل خریداری است