جواد حق لطفی دقایقی قبل اظهارداشت: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی راهداران استان و مجموعه عوامل امدادی و همکاری پلیس راه لاین جنوبی آزادراه قزوین به زنجان که تا ساعتی قبل مسدود بود در ساعت ۲۱ امشب بازگشایی شد و تردد در آن با احتیاط و زنجیر چرخ برقرار شده است.

حق لطفی بیان کرد: با گشایش آخرین لاین مسدود شده خوشبختانه تمامی محورهای مواصلاتی استانی قزوین باز شده و تردد در آنها برقرار است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین یادآورشد: ۳۰۰ راهدار استان با تعهدی مثال زدنی در تمام سال در آماده باش هستند تا هیچ مشکلی برای رانندگان ایجاد نشود و ترافیکی روان و ایمن در جاده ها محقق شود و در روزهای اخیر هم با بکارگیری ۴۰۰ دستگاه خودرو در ۲۴ راهدارخانه نسبت به بازگشایی مسیرها اقدام کردند.

وی افزود: از رانندگان انتظار داریم از سفرهای غیر ضروری خودداری کرده و در صورت لزوم با احتیاط کامل در محورهای مواصلاتی استان تردد کنند.

حق لطفی اظهارداشت: همراه داشتن زنجیر چرخ، لباس گرم و غذای کافی و اطلاع از مسیرها در هنگام سفر از توصیه هایی است که می تواند ایمنی رانندگان و مسافران در فصل زمستان را تضمین کند.