پارس

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 449887

  همان جماعت اما وقتی نه دی بعلت انتقاد توقیف و جهان نیوز بدلیل افشا گری مسدود شد ، لب باز نکردند و گویی فراموش کردند ادعای ازادی دارند.

  پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- گویا ولایتی که توسط رهبری به ریاست هیئت موسس دانشگاه ازاد منصوب شده، با باند های منفعت طلب دانشگاه در افتاده، میرزاده، سرپرست سابق را عزل کرده و از فساد های گسترده خبر داده است. در این بین، سکوت عمیقی رسانه های اصلاح طلب را فراگرفته است! یادتان که هست همین‌ها در ماجرایی که آنرا فساد در «دانشگاه ایرانیان» احمدی نژاد می‌نامیدند چه غوغا و آشوبی به پا کرده بودند؟! حالا همان‌ها در فسادی به مراتب گسترده‌تر ساکتند. چرا؟ چون «میرزاده» هر چه که هست رفیق شفیق و خودی بوده و خبط و خطایی هم اگر کرده اهمیتی ندارد! اصلاح طلبان اگر فسادی کنند معلوم است که قباحت ندارد، مهم این است یک ریال پول از جیب رقبا گم شود تا فریاد وا اسلاما سر دهند.

  البته مشابه این اتفاق را زیاد از این جماعت دیده ایم! وقتی «روزنامه آسمان» به جرم اهانت به مقدسات اسلامی مورد برخورد قضایی قرار گرفت داد و بیداد به راه انداختند که ایها الناس! ازادی_بیان به دار اویخته شد ؛ همان جماعت اما وقتی نه دی بعلت انتقاد توقیف و جهان نیوز بدلیل افشا گری مسدود شد ، لب باز نکردند و گویی فراموش کردند ادعای ازادی دارند.

  یا در همین شهر تهران خدا نکند کسی خود را جلوی مترو بیندازد و خودکشی کند ، چنان بی انصافی را به سر حد خود میرسانند که انسان متعجب میشود! کار به جایی میرسد که با وقاحت میگویند اصلا قالیباف چرا مترو ساخته که باعث خودکشی شود؟! همانها وقتی ده ها نفر از هموطنان بخاطر سو مدیریت مسیولین ذی ربط، در حریق «حادثه قطار» جان دادند دم نزدند تا خدایی نکرده خم به ابروی دوستشان اخوندی نیفتد، حتی وقتی اخوندی با وقاحت سخن از بیمه بودن کشته ها به میان میاورد هم به روی مبارک نمیاورند چه فاجعه ای رخ داده! 

  خلاصه حیات سیاسی این جماعت عجیب با یک بام و دو هوا و سیاست های دوگانه گره خورده!

  اصلاحات قاليباف دانشگاه ايرانيان ميرزاده ولايتي
  • سید اسد حسینی
   پاسخ

   سلام دوست عزیز فساد در هر مجموعه ای هست به ویژه اینکه ما احساس نکنیم کسی ما را کنترل میکند وزیر نظر دارد. ربطی به اصلاح طلب و اصول گرا ندارد ،وضعیت مدیریتی کشور ما به گونه ای است که هرکس هرکاری را دلش بخواهد بدون هیچ دلواپسی انجام می دهد ، شاید تبعاتی برای خود نمی بیند....

   • ایرانی

    فساد به جناح ربطی نداره

  • ناشناس
   پاسخ

   عجیب است

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها