حذف ۴ دقیقه

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38940

  مهرداد خوشبخت کارگردان فیلم سینمایی" عقاب صحرا" از کوتاه شدن نسخه نهایی این فیلم برای اکران عمومی و به ویژه نمایش در کشورهای اسلامی خبر داد.

  به گزارش پارس ، مهرداد خوشبخت در گفتگو با مهر گفت: پس از نمایش فیلم در جشنواره فجر تصمیم گرفتیم" عقاب صحرا" را برای اکران عمومی چهار دقیقه کوتاه کنیم. در حال حاضر فیلم به زمان زیر ۱۰۰ دقیقه رسیده است.

  وی افزود: به زودی نسخه نهایی را برای اکران در اختیار بنیاد سینمایی فارابی می گذاریم. البته کارهای زیرنویس هم انجام شده و توسط بخش بین الملل فارابی برای نمایش و حضور در جشنواره های کشورهای اسلامی پخش خواهد شد.

  این کارگردان در پایان عنوان کرد: البته زمان اکران فیلم در ایران هنوز مشخص نشده است ولی تلاش می کنیم اکران آن در ایران و کشورهای اسلامی دیگر همزمان باشد.

  " عقاب صحرا" به کارگردانی مهرداد خوشبخت یکی از پروژه های فارابی است با داستانی تاریخی که در سال های ششم تا هشتم هجری می گذرد. داستان درباره صلح حدیبیه تا فتح مکه است و داستان زندگی شخصی به نام ابوبصیر را روایت می کند.

  سید جلال الدین درّی و ساسان فتاح بازنویس فیلمنامه این فیلم بوده اند و بازیگرانی چون کیکاوس یاکیده، روناک یونسی، علی کمالی نژاد، شهرزاد کمال زاده، حسین سلیمانی، افشین نخعی، محمد ربانی، انوشیروان ارجمند، رضا سروی، امیرارسلان سیدی، امیرحسین میرشمسی و حبیب دهقان نسب در این فیلم بازی دارند.

  این فیلم در بخش مسابقه سی و یکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

  ایران بازی جشنواره فیلم فجر درآمد فیلم سینمایی کشورهای اسلامی فیلم اکران عقاب صحرا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها