• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 388495

  رییس کلانتری 162 فشم با اشاره به دستگیری یک سارق منزل در محدوده فشم گفت: این سارق پس از سرقت از سه خانه باغ در این محدوده شناسایی و دستگیر شد.

  به گزارش پارس نیوز،

  سرگرد آقا احمدی،رییس کلانتری 162 فشم گفت: با اتخاذ برنامه‌های جدید امنیتی این کلانتری برای پیشگیری از وقوع جرم سرقت و افزایش سطح اقدامات پلیسی در شناسایی و دستگیری سارقان سابقه‌دار، فعالیت سارقان منازل تحت نظر دقیق پلیس قرار گرفت.

  رییس کلانتری 162 فشم تصریح کرد: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه با ارایه چند شکایت از سوی شهروندان در خصوص سرقت منزل تحقیقات میدانی در این خصوص آغاز شد و سر نخ ها ماموران را به یک سارق سابقه دار منازل شهروندان در این محله رساند.
  سرگرد آقا احمدی ادامه داد:با هماهنگی از سوی مقام قضایی تیمی از ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات میدانی مخفیگاه این سارق را شناسایی کرده و طی یک عملیات ضربتی متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شد که طی بازجویی های انجام شده به سه فقره سرقت از خانه باغ های این محدوده اعتراف کرد.
  رییس کلانتری 162 فشم خاطر نشان کرد:متهم پس از اعتراف به جرایم خود و شناسایی مالباختگان،برای رسیدگی قضایی به همراه پرونده به دادسرا منتقل شد.

   

   

  پلیس سارق باغ کلانتری فشم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها