• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38604

  رییس کلانتری ۱۲۹ جامی گفت: زورگیرانی که شب گذشته قصد زورگیری از یک پزشک معروف داشتند، دستگیر شدند.

  به گزارش پارس به نقل از آخرین نیوز، سرهنگ ایرج بهادری رییس کلانتری ۱۲۹ جامی با اعلام این خبر در تشریح بیشتر خبر افزود: عوامل بانک تجارت شعبه امیر اکرم صبح امروز از حضور یک زورگیر اطلاع دادند و ماموران بلافاصله خود را به محل رساندند.

  رییس کلانتری ۱۲۹ جامی در ادامه اظهار داشت: پس از حضور ماموران واحد گشتی در بانک، فرد کهنسالی به ماموران مراجعه کرد و با صدای آهسته گفت: دو نفر مرا دزدیده اند و با چاقو مرا تهدید به مرگ کردند و در ازای جانم پولم را طلب کردند.

  این مقام مسئول انتظامی در ادامه اذعان داشت: در این راستا ماموران یکی از متهمان را که در بانک حضور داشت دستگیر کرد و متهم دوم رانیز در بیرون از بانک در حالی که داخل یک دستگاه خودروی ۲۰۶ استراحت می کرد دستگیر و به مقر انتقال دادند.

  وی افزود: سپس از شاکی به هویت دکتر" جواد. م" ۷۰ ساله ساکن بلوار آفریقا بازجویی به عمل آمد که وی اظهار داشت: دو نفر از کارکنان بیمارستانی که بنده در آن کار می کنم به منزل من آمدند و با زنگ درب منزل را باز کردم که بلافاصله شخصو درشت هیکل و قد بلند و بلافاصله جلوی دهانم را گرفت و با تهدید چاقو دور گردن و با وسیله برقی مرا وادار می کردند که هرچه پول دارم به آنها بدهم.

  من که پول زیادی در منزل نداشتم مرا سوار خودرو شخصی کرده و به هتل آریا انتقال دادند.

  متهمان که ازپول زیاد من در بانک تجارت آگاهی داشتند، من را وادار کرده تا یک فقره چک به مبلغ کلیه حساب بانکی ام برایشان بنویسم.

  سپس متهمان به دلیلی که من برای بستن حساب باید زیر سفته ای را از سوی بانک امضاء می کردم، صبح امروز مرا به همراه خود به بانک بردند.
  در نهایت در داخل بانک، متصدیان را از مشکل خود آگاه ساختم و آنان نیز به سامانه ۱۱۰ اطلاع دادند.

  سرهنگ ایرج بهادری در ادامه در خصوص اظهارات متهمان گفت: متهمان به هویت های مهران. ن و فرزان. ح اغراق بزه خود کردند و متهم ردیف اول گفت: ما با ورود به منزل دکتر در حالی که او را می شناختیم و آگاهی کامل داشتیم که تنها زندگی می کند، از وی دو فقره چک ۸۰ و ۹۰ میلیونی خواستار شدیم و در نخست دکتر اجتناب کرد و بعد از بردن آن به هتل آن را مجبور به قبول مبلغ در خواستی کردیم و در زمانی که در بانک حضور پیدا کردیم توسط پلیس دستگیر شدیم.

   

  پزشک پول تجارت چک خودرو مرگ بانک دستگیر معروف زورگیری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها