• لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 385710

  رئیس سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که فردا منعقد می‌شود مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان به زائران ودیعه گذار عمره تسهیلات داده می‌شود که بتوانند به عتبات عالیات سفر کنند.

  به گزارش پارس نیوز،

  سعید اوحدی در مورد گفت: جلسات متعددی را با بانک ملی و ملت داشتیم و فردا تفاهم‌نامه‌ای میان سازمان حج و بانک ملت به امضا می‌رسد که بر اساس آن شرایط ارائه تسهیلات به زائرانی که دارای فیش ودیعه گذاری عمره هستند اعلام می‌شود.

  وی اظهار داشت: زائران فیش‌هایشان پایدار است و دست به سپرده‌های خود نمی‌زنند اما از طرف بانک ملت یک میلیون و 500 هزار تومان به زائرانی که سپرده گذاری کردند تسهیلات داده می‌شود کهبه  سفر عتبات بروند و تنها علت اینکه این موضوع با تأخیر انجام شد این بود که باید سامانه عتبات سازمان حج به سامانه بانک ملت وصل می‌شد تا بتوانیم این پرداخت وام برای عتبات را در حساب زائران لحاظ کنیم.

  رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: سه شنبه این تفاهم‌نامه به امضا می‌رسد و زائران ودیعه گذار عمره می‌توانند با حفظ اولویت و فیش خود از این تسهیلات برای سفر به عتبات استفاده کنند، که امیدوار هستیم با انعقاد این تفاهم‌نامه زائران بتوانند در همین دوره از اعزام‌ها به عتبات عالیات اعزام شوند.

   

  تسهیلات زائران عتبات عالیات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها