• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38431

  رییس مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری از تهیه تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه الزهرا (س) برای ارتقای توانایی مدیران زن خبر داد.

  به گزارش پارس ، مریم مجتهد زاده در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهارکرد: در حال تهیه تدوین تفاهم نامه ای به منظور ارتقای توانایی مدیران زن هستیم که در مرحله اول متولی انجام این کار دانشگاه الزهرا (س) است.

  وی همچنین با بیان اینکه امسال درصدد اجرایی کردن ماده ۲۳۰ برنامه پنجم توسعه هستیم و به همین منظور شورای راهبردی را تشکیل داده ایم، افزود: با سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت به منظور اجرایی کردن ماده ۲۳۰ برنامه پنجم توسعه جلساتی برگزار کرده ایم و قرار است با دستگاه های دیگر که درتحقق این امر نقش دارند نیز نشست هایی را برپا کنیم تا این ماده هرچه زودتر اجرایی شود.

  به گزارش ایسنا، ماده ۲۳۰ برنامه پنجم توسعه شامل حوزه هایی همچون عفاف و حجاب، تعمیق باورهای دینی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، توسعه سلامت، ارتقا کمی و کیفی اوقات فراغت زنان و خانواده، ارتقای توانایی های زنان مدیر و نخبه، توسعه تعاملات بین المللی و پژوهش و همچنین بازنگری قوانین و مقررات می شود که دولت باید با همکاری سازمان ها و دستگاه های ذیربط در اصلاح ساختار اداری تشکیلاتی زنان و خانواده اقدام کند.

  آسیب های اجتماعی اوقات فراغت بهزیستی خانواده دانشگاه الزهرا دولت زنان قوانین و مقررات نهاد ریاست جمهوری وزارت بهداشت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها