فخیم‌زاده:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 37803

  مهدی فخیم‌زاده با رد خبر منتشر شده در یکی از سایت‌های سینمایی مبنی بر ساخت یک فیلم سینمایی توسط وی، گفت: وقتی اعتماد بین هنرمند و رسانه از بین برود با هیچ اصلاحیه و تکذیبیه‌ای درست نمی‌شود.

  به گزارش پارس مهدی فخیم زاده کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت هایش اینگونه گفت: از حدود هشت ماه پیش کار بر روی یک سریال تلویزیونی نوشته حسین تراب نژاد را آغاز کرده ام و در صحبت های اولیه با شبکه یک قرارست این سریال برای این شبکه ساخته شود.

  وی با تاکید بر اینکه ساخت هیچ فیلمی را در دستور کارش ندارد، افزود: اما متاسفانه متوجه شدم که یکی از سایت های سینمایی در اقدامی بی سابقه مصاحبه ای به نقل از من مبنی بر ساخت یک فیلم سینمایی منتشر کرده است. نکته تاسف بارتر اینکه متن منتشر شده خبر نیست که توجیه عدم صحت داشته باشد بلکه این خبر به دروغ از زبان من و در قالب مصاحبه منتشر شده است که به هیچ عنوان صحبت های من نیست.

  این کارگردان سینما در ادامه افزود: در بخش هایی از مصاحبه برخی از حرف های من که در گذشته در رسانه های دیگر منتشر شده بود به شکل کلاژ منتشر شده است. به عنوان مثال در بخش هایی از گفتگوی من نوشته شده بود من" کارمند تلویزیون هستم" که چنین حرفی صحت ندارد و من هیچگاه این اعتقاد را ندارم و نداشته ام.

  این کارگردان اشاره کرد: ضمن اینکه خلاصه داستان فیلمی که به زعم این رسانه در دست نگارش دارم نیز نوشته شده بود که این هم جای تعجب دارد.

  فخیم زاده که سال گذشته به عنوان بازیگر در سریال" تکیه برباد" ایفای نقش کرده است در ادامه با انتقاد از مدیران برخی رسانه ها در انتشار اخبار منتسب به هنرمندان و چهره های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی گفت: وجود دروغ در حرفه روزنامه نگاری آفت رسانه است و اعتماد بین هنرمند و رسانه را از بین می برد؛ اعتمادی که با اصلاحیه و تکذیبیه هم درست نمی شود.

  وی در پایان عنوان کرد: گفتگویی که به نقل از من در این رسانه خاص منتشر شده است آنقدر نادرست است که نه می توان تکذیب و نه اصلاح کرد؛ چراکه از اساس دروغ بوده و متاسفانه بدون نظارت منتشر شده است.

  اجتماعی و سیاسی تلویزیون رسانه سینما و تلویزیون فیلم سینمایی مصاحبه مهدی فخیم زاده منتشر فیلم فخیم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها