• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37725

  عضو شورای شهر تهران با اشاره به طرح دوفوریتی کمک شهرداری به زلزله‌زدگان بوشهری گفت: در این طرح می‌توان پیشنهاد داد که دولت نیز اعتبارات مسکن ویژه تهران را به زلزله‌زدگان بوشهری برای ساخت و ساز اختصاص دهد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، معصومه ابتکار در جریان پانصد و چهلمین جلسه شورای شهر تهران و در ادامه حمایت اعضای شورای شهر به زلزله زدگان بوشهری و منطقه کاکی و شنبه اظهار داشت: در طرح دو فوریتی که از سوی شورای شهر به تصویب رسید می توان به این نکته نیز اذعان داشت که طرح بسیار خوبی است که امیدواریم شهرداری نیز در زمان معین لایحه خود را به شورای شهر ارسال کند.

  وی تصریح کرد: پیشنهادی به دولت دارم که آن این است که دولت اعتبارات در نظر گرفته شده برای ساخت مسکن ویژه در تهران را در اختیار زلزله زدگان بوشهری قرار دهد.

  ابتکار خاطر نشان کرد: اعتباراتی که در حال حاضر برای ساخت مسکن ویژه تهران پیش بینی شده فعلا مورد نیاز شهر تهران نیست چرا که طرح های نوسازی در بافت های فرسوده در نقاط مختلف شهر تهران جوابگوی نیاز شهروندان است.

  عضو شورای شهر تهران ادامه داد: امیدوارم این پیشنهادی که امروز در صحن شورای شهر داده شد به سرعت عملیاتی و اجرایی شود.

  در ادامه جلسه مرتضی طلایی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به پیشنهاد ارائه شده از سوی ابتکار، پیشنهاد خوبی است، گفت: البته نباید تنها به دولت و شهرداری اتکاء کنیم.

  وی تصریح کرد: پیشنهادی دارم که امیدوارم شورای شهر با همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران یک موجی را در کشور مدیریت کند تا بتوانیم خدمات بهتر و گسترده تری را در مناطق زلزله زده در استان بوشهر داشته باشیم.

  مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران نیز با اشاره به پیشنهاد مطرح شده از سوی معصومه ابتکار اظهار داشت: به نظرم این پیشنهاد قابلیت اجرایی ندارد.

  وی تصریح کرد: دولت با طرح مسکن ویژه در تهران بنا داشت کنترل قیمت ها را در دست بگیرد که در این زمینه تا حدودی موفق بوده است.

  استان بوشهر دولت رئیس شورای شهر تهران زلزله ساخت و ساز شورای شهر تهران شهر تهران شهرداری مسکن معصومه ابتکار
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها