فرزاد فرهادیان بابادی با اعلام این خبر اظهار داشت: خیابان شهید دستغیب در محدوده منطقه 9 از ابتدای بزرگراه سعیدی آغاز شده و تا بزرگراه یادگار امام (ره) ادامه دارد.

وی افزود: پیش از این در این معبر مهم جریان ترافیکی در حدفاصل بزرگراه شهید سعیدی تا استاد معین، خودروها بصورت خیابان دوطرفه تردد می کردند و در حدفاصل بزرگراه یادگار امام (ره) نیز این معبر بصورت شرق به غرب طی می شود.

معاون شهردار منطقه 9 با اشاره به مشکلات موجود در معبر دستغیب اذعان داشت: با توجه به عرض کم معبر سواره و مشکلات ناشی از پارک حاشیه ای خودروها برای عبور و مرور وسایط نقلیه و ... ، تغییر جریان ترافیکی در این محور در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: براساس هماهنگی های لازم با معاونت مطالعات و برنامه ریزی سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران ، پیشنهاد یکطرفه شدن خیابان دستغیب به پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 9 فاتب داده شد و موافقت راهور منطقه نیز اخذ شد.

معاون شهردار منطقه 9 خاطرنشان کرد: پس از این تغییر جریان ترافیکی ، رانندگان می توانند از بزرگراه سعیدی و از طریق خیابان دستغیب به بلوار استاد معین آمده و از آنجا به سمت بزرگراه یادگار امام (ره) ، خیابان آزادی و دیگر معابر راه یابند.