• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37401

  قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه با اعلام آمادگی این سازمان برای مشارکت در بازسازی اماکن مذهبی مناطق زلزله‌زده، گفت: در این حادثه دلخراش ۴۳ مرکز دینی شامل ۲۴ مسجد، ۱۰ حسینیه و ۹ امامزاده تخریب شده است.

  به گزارش پارس به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، قائم مقام سازمان اوقاف با عرض تسلیت حادثه زلزله به هموطنان به ویژه مردم استان بوشهر و اعلام آمادگی این سازمان برای مشارکت در بازسازی اماکن مذهبی این استان گفت: در این حادثه دلخراش ۴۳ مرکز دینی شامل ۲۴ مسجد، ۱۰ حسینیه و ۹ امامزاده تخریب شده است.

  عبدالرضا عابد با در خواست مساعدت از تمامی سازمان ها و نهاد ها تصریح کرد: سازمان اوقاف آمادگی خود را برای کمک به آسیب دیدگان و مشارکت در ساخت و ساز اماکن مقدس دینی و مذهبی اعلام می کند.

  وی با بیان اینکه در مجموع ۱۰ هزار و ۷۵۰ متر بنای مذهبی در این زلزله آسیب دیده و نیاز به بازسازی دارد، گفت: برای نوسازی این اماکن مقدس نیازمند بیش از ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار هستیم.

  وی ادامه داد: سازمان اوقاف و امور خیریه با اعلام شماره حساب ۲۶۰۶۰۵۱۱۴۲ بانک تجارت به نام اداره اوقاف و امور خیریه بوشهر آماده دریافت کمک های مادی و نقدی هموطنان برای بازسازی این اماکن و کمک به زلزله زدگان استان بوشهر است.

  وی تصریح کرد: مقادیر زیادی آب معدنی به منظور رفع نیاز زلزله زدگان به همت این سازمان در مناطق زلزله زده توزیع شده است.

  اداره اوقاف و امور استان بوشهر اوقاف و امور خیریه تجارت روابط عمومی سازمان زلزله ساخت و ساز مسجد سازمان اماکن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها