• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37289

  جلد اول کتاب خاطرات آیت الله سید محمد خامنه‌ای برادر بزرگ‌ رهبر انقلاب، توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی تا شروع نمایشگاه کتاب منتشر و روانه بازار کتاب خواهد شد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، مرکز اسناد انقلاب اسلامی در حال آماده سازی و انتشار کتابی برای روزهای پیش رو در نمایشگاه کتاب است که این کتاب قطعا با استقبال فراوان مخاطبان مواجه خواهد شد.

  این کتاب منحصر به فرد خاطرات آیت الله سید محمد خامنه ای برادر بزرگ رهبر انقلاب است که جلد اول آن تا نمایشگاه کتاب منتشر و روانه بازار کتاب خواهد شد. جلد اول این کتاب به خاطرات این شخصیت از دوران کودکی تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی می پردازد و حاوی بخش ارزشمندی از خاطرات از دوران کودکی و نوجوانی راوی و رهبر انقلاب است.

  محمد مهدی معاون فرهنگی موسسه فرهنگی و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی در این رابطه به خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، گفت: این کتاب از جمله کتاب های خیلی خوب مرکز اسناد است که چند سال است چند نفر از همکاران مرکز اسناد کار انجام مصاحبه ها پیاده کردن و تدوین آن را انجام داده اند.

  وی درباره زمان انتشار جلد دوم این کتاب هم اظهار داشت: انتشار کتاب خاطرات شخصیت ها به واسطه حساسیتی که پیرامون آنها و خاطرات وجود دارد، زمان بر است و در مراحل مختلف این خاطرات مورد بازبینی راوی قرار می گیرد به همین دلیل نمی توان تاریخ قطعی برای انتشار جلد دوم کتاب مشخص کرد.

  گفتنی است این کتاب دو تدوین گر دارد و جواد کامور بخشایش و جواد اروانی کار تدوین این کتاب را انجام داده اند.

  ادبیات انقلاب اسلامی بازار کتاب پیروزی انقلاب اسلامی دوران کودکی و نوجوانی رهبر انقلاب مصاحبه معاون نمایشگاه کتاب خاطرات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها