• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36619

  رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر از اعزام ۳۲ پزشک و پرستار از بیمارستان توحید جم به مناطق زلزله‌زده خبر داد.

  به گزارش پارس ، مهرداد حسین زاده امروز در گفت وگو با فارس در جم اظهار داشت: وقوع زمین لرزه ۶.۱ ریشتری در شهرستان دشتی یک واقعه تلخ و ناراحت کننده بود و کشته شدن جمعی از مردم این شهرستان و آواره شده تعداد زیادی از خانوارهای این منطقه موجبات تالم شدید مردم و مسئولان شد.

  وی افزود: امدادرسانی به این عزیزان وظیفه همگانی است و هر کسی در هر جایگاهی به اندازه توان و ظرفیتی که دارد موظف به کمک رسانی به زلزله زدگان است.

  رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر از فعالیت شبانه روزی و امدادرسانی این سازمان به منطقه زلزله زده خبر داد و خاطرنشان کرد: از لحظه دریافت خبر وقوع زلزله در این منطقه از تمام ظرفیت موجود در بهداشت و درمان صنعت نفت برای نجات و امدادرسانی به زلزله زدگان استفاده کردیم.

  حسین زاده تصریح کرد: تعداد زیادی تیم های مجهز و پیشرفته امداد و نجات برای درمان زلزله زدگان به این منطقه اعزام کردیم و هنوز نیز تیم های امدادی بهداشت و درمان صنعت نفت در این منطقه حاضر هستند.

  رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت از اعزام ۳۲ پزشک و پرستار از بیمارستان توحید جم به مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: با تلاش های انجام گرفته یک پزشک متخصص طب اورژانس، ۲ پزشک متخصص بیهوشی، شش پزشک عمومی و ۲۳ پرستار برای امدادرسانی به زلزله زدگان از طرف بهداشت و درمان صنعت نفت و بیمارستان توحید جم به منطقه اعزام شدند.

  حسین زاده یادآور شد: در روزهای اخیر چند محموله شامل دارو و تجهیزات مورد نیاز پزشکی نیز از طرف این سازمان برای کمک به زلزله زدگان به منطقه ارسال شد که امیدوار هستیم گامی در راستای امدادرسانی به این عزیزان برداشته باشیم.

  استان بوشهر امداد و نجات بهداشت و درمان بیمارستان پرستار پزشک دارو زلزله زمین صنعت نفت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها