• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35125

  معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به مصوبه هیات وزیران در مورد ساماندهی مراکز فوریت‌های اجتماعی کشور از جمله اورژانس‌های اجتماعی، گفت: مراکز فرماندهی و هماهنگی فوریت‌های اجتماعی کشور در اردیبهشت ماه سال جاری راه‌اندازی می‌شود.

  به گزارش پارس ، محمد نفریه در گفت وگو با (ایسنا) ، با بیان اینکه این مرکز در استان تهران راه اندازی می شود، گفت: ۱۹۸ تیم سیار اورژانس اجتماعی وجود دارند و خرید ۱۰۰ دستگاه خودروی اورژانس اجتماعی دیگر نیز نهایی شده که سبب ایجاد ۱۰۰ تیم سیار دیگر می شود. بنابراین فرماندهی، هماهنگی، سیاستگذاری، هدایت و نظارت بر اورژانس های اجتماعی کل کشور بر عهده مرکز فوریت های فرماندهی اجتماعی خواهد بود.

  وی افزود: از طریق این مرکز بر فعالیت اورژانس های اجتماعی کشور نظارت می شود و در صورت دریافت گزارش های مردمی در مورد عملکرد ضعیف اورژانس های اجتماعی، با آنها برخورد می شود.

  نفریه با اشاره به اینکه اورژانس های اجتماعی شامل چهار بخش مرکز مداخله در بحران، تیم های سیار، پایگاه خدمات اجتماعی و خط ۱۲۳ می شود، اظهار کرد: کودک آزاری، همسرآزاری، مشکلات خانواده و… از جمله موضوعاتی است که قبل از مداخله قضایی و انتظامی، اورژانس های اجتماعی با آنها سر و کار دارند.

  استان تهران بهزیستی خانواده کودک آزاری مشکلات همسرآزاری کشور اجتماعی اورژانس فوریت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها