• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34855

  مادری که از تجاوز همسرش به دخترشان فیلم برداری میکرد! ! !

  به گزارش پارس به نقل از پارس کلوپ، دادگاه عالی منطقه « پلی موث کراون» در انگلستان در بیانیه ای اعلام کرد که دپارتمان خدمات اجتماعی این منطقه و دپارتمان امور شهروندی انگلستان در تلاشند تا دختربچه ۱۴ ساله ای را که از جانب پدرش مورد تجاوز قرار گرفته و مادرش هم از صحنه های تجاوز فیلم برداری کرده است را نجات داده و او را به یک مکان امن منتقل کنند. البته این تلاش تاکنون بی نتیجه مانده است. در گزارش دپارتمان این کشور آمده است که والدین این دختر، هنگامی که وی ۱۳ سال داشته او را از ادامه تحصیل در مدرسه بازداشته و به دپارتمان آموزش و پرورش منطقه « پلی موث کراون» تعهد دارند که در خانه و با معلم خصوصی ادامه تحصیل دخترشان را پیگیری می کنند، در حالی که چنین تعهدی اصلا به اجرا در نیامد.

  همچنین در آزمایشات انجام شده مشخص شد که این دختربچه ۱۴ ساله به نوعی بیماری به نام « سندرم عدم تطبیق و یا عدم سازگاری» مبتلاست و والدین او از این نقص استفاده کرده و با شست و شوی مغزی از دخترشان سوء استفاده کردند.

  در این گزارش آمده است که در زمان برگزاری دادگاه، این دختر بچه ۱۴ ساله در حضور هیات منصفه و قاضی اعلام کرده بود که با خواست خود مورد تجاوز و تعدی والدینش قرار گرفته، در حالی که شست وشوی مغزی علت اصلی این رضایت بوده است.

  با این حال، چنین ادعایی تاکنون ثابت نشده است و ماموران اداره خدمات اجتماعی و بهزیستی هم در تلاشند تا با اثبات کامل این ادعا، دختربچه نگون بخت را نجات دهند.

  مادر این دختر بچه تاکنون ده ها تصویر و فیلم مستهجن از وی در شبکه های اینترنتی منتشر کرده است.

  در این گزارش نیز به این موضوع اشاره شده است که در صورت اثبات کامل این تجاوز، پدر این دختر که ۴۳ سال دارد، به حداکثر ۱۰ سال حبس محکوم می شود.

  « فرانسیس گیلبرت» قاضی رسیدگی به این پرونده نیز خاطر نشان کرد: تاکنون چنین موردی را در انگلستان شاهد نبودیم، این مورد بسیار وحشتناک و رعب انگیز است.

  این مورد زمانی به یک فاجعه ملی برای انگلیس بدل شد که تصاویر این دختربچه در اینترنت به صورت سراسری پخش شد و پس از آن نیروهای پلیس با شناسایی منزل وی، به خانه هجوم برده و والدین سنگدل این دختربچه را دستگیر کردند.

  آموزش و پرورش انگلیس اینترنت بهزیستی پدر تجاوز حبس مدرسه معلم والدین

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها