• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34632

  با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «مهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور تدوین فیلم اواسط اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.

  به گزارش پارس « منوچهر محمدی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید « مهمان داریم» گفت: فیلمبرداری فیلم سینمایی « مهمان داریم» طبق برنامه ریزی انجام شده در روز ۱۲ فروردین ماه به پایان رسید. بخش عمده فیلم در تهران گذشت و بخش هایی از فیلم نیز در شهرک دفاع مقدس جلوی دوربین رفت. ۶۰ جلسه فیلمبرداری فیلم به طول انجامید.

  وی درباره تدوین فیلم توضیح داد: تدوین فیلم از اواسط فیلمبرداری توسط محمدرضا موئینی آغاز شده بود و امیدواریم تا نیمه اردیبهشت ماه تدوین به پایان برسد.

  محمدی در پاسخ به این سوال که فیلم را برای اکران آماده می کنید یا به جشنواره فیلم فجر خواهید رساند گفت: هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم. تمام تلاش گروه سازنده براین معطوف شده است تا فیلم با کیفیت مناسب آماده شود و پس آماده سازی برای نوع نمایش آن تصمیم گیری خواهد شد.

  بنابراین گزارش، در این فیلم پرویز پرستویی، آهو خردمند، بهروز شعیبی، سهیلا گلستانی، معصومه قاسمی پور، مهدی صادقی و محمد صادقی بازیگرانی هستند که به ایفای نقش می پردازند.

  تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:

  تهیه کننده: منوچهر محمدی/ طرح فیلمنامه: منوچهر محمدی/نویسنده و کارگردان: محمد مهدی عسگر پور/ مدیر فیلمبرداری: محمد آ لادپوش/طراح صحنه و لباس: کیوان مقدم/ طراح چهره پردازی: مهردادمیرکیانی /محصول سازمان سینمایی سوره

  محمدمهدی عسگرپور پیش تر فیلم های سینمایی « پرواز در نهایت» ، « قدمگاه» ، « اقلیما» و « هفت و پنج دقیقه» را ساخته است.

  « مهمان داریم» پس از فیلم های« حوض نقاشی» ، « خسته نباشید» و« تاج محل» محصول سال ۹۱ حوزه هنری است.

  پرویز پرستویی جشنواره فیلم فجر حوض نقاشی دفاع مقدس دوربین ساخت فیلم فیلم سینمایی فیلم های سینمایی محمدمهدی عسگرپور فیلم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها