• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34537

  امام جمعه سیرجان گفت: سفره انداختن و پول خرج کردن برای جمع آوری رای براساس فتوای مراجع گناه و حرام است.

   

  به گزارش خبرگزاری پارس ، حجت الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه در حسینیه امام خمینی (ره) اظهار داشت: در مذاکرات ۱+۵ تاکنون ایران اسلامی به پیشرفت های خوبی رسیده است و دنیا می داند که نظام ما در گفته و اقدام خود صادق است، گرچه استکبار جهانی در این زمینه تبلیغات منفی خود را به طور مدام و مستمر دارد.

  وی افزود: ایران اسلامی به مطالبات اساسی خود در انرژی هسته ای زیر بار زور نمی رود و آن را حق مسلم خود می داند.

  حسینی در زمینه نامگذاری سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بیان داشت: حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی یعنی در هر دو بحث باید سختی ها را به جان خرید و با تمام توان و قدرت عمل کرد تا از وابستگی به دیگران جدا شویم و به خودکفایی برسیم.

  وی تصریح کرد: حماسه اقتصادی ما ادامه تولید ملی و به خودکفایی رسیدن و جلوگیری از خام فروشی به ویژه در مواد معدنی و صنعتی و حرکت به سمت صادرات است.

  حسینی ابراز داشت: در حماسه سیاسی هم عمده بحث انتخابات و حضور همگانی در صحنه های مختلف است که مردم در مسیر و خط رهبری عزیز باشند و هر کسی را شورای نگهبان تایید کرد، فرد اصلح را انتخاب کنند و بصیرت و شعور همیشگی ملت ایران توطئه دشمنان را نقش برآب می کند.

  امام جمعه سیرجان گفت: سفره انداختن و پول خرج کردن برای رای جمع کردن براساس فتوای مراجع گناه و حرام است، لذا ملت خود هوشیار و دارای درک سیاسی هستند و بدون این مسائل هم آنهایی که به دنبال خدمت هستند را انتخاب می کنند.

  حسینی تصریح کرد: توصیه می کنیم چه در انتخابات شوراها یا ریاست جمهوری هرکس توان و نیت خدمت دارد وارد شود، در غیر این صورت شکست می خورد، زیرا مردم خادمان خود را می شناسند.

  وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد آمریکا گفت: حرف از ارتباط با امریکا توطئه توسط استکبار است و اگر راست می گویند، چرا دست از توطئه بر نمی دارند تا ملت ایران بتواند به آنها اعتماد کند و این ملت می داند که آمریکا کارش فتنه و جنایت در کشورها است یک روز سوریه، یک روز عراق یا افغانستان و امروز هم کره است.

  خطیب جمعه سیرجان حکم اعدام انقلابیون و علمای شیعه توسط دادستان عربستان را محکوم کرد و اذعان داشت: خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی و آمریکا توسط رژیم آل سعود نتیجه ای به غیر از این ندارد و ما با محکوم کردن این اقدام دولت عربستان اعلام می کنیم که دست از این جنایات خود بردارد که این رژیم را زودتر به ورطه نیستی می رساند.

  حسینی با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) از مردم سیرجان خواست در مراسم عزاداری همانند ایام تاسوعا و عاشورا شرکت کنند.

  استکبار انتخابات انرژی هسته ای پول حماسه اقتصادی دولت رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاسی و حماسه اقتصادی عراق مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها