• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34219

  وزیر ورزش و جوانان در مورد احیای سازمان ملی جوانان بیان کرد: در این زمینه دولت یا باید لایحه به مجلس ارائه کرده و مصوب شود یا اینکه خود مجلس طرحی در این زمینه تهیه کند، اما در مجموع ما نسبت به هرگونه اقدام قانونی در این زمینه موافق و خودمان را ملزم به اجرای آن می‌دانیم.

  به گزارش پارس محمد عباسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با تاکید براینکه با تغییرات در مورد احیا و یا ادغام سازمان ملی جوانان و وزارت ورزش و جوانان اتفاق خاصی نمی افتد، عنوان کرد: از این جهت که ما هر چیزی را مجزا کنیم خوب است، اما اگر از این زاویه به موضوع نگاه کنیم که ساختارها گسترش یابد، باید به موضوع توجه کنیم.

  وی ادامه داد: این گونه مسائل به زودی اتفاق نمی افتد و با توجه به انتخابات ریاست جمهوری ممکن است فقط سیستم را لغو کند و در شهرستان ها دچار مشکل شویم.

  مغفول ماندن بخش جوانان در وزارت ورزش و جوانان جمله نسنجیده ای است

  عباسی در مورد برخی اظهار نظرها مبنی بر مغفول ماندن بخش جوانان در وزارت ورزش و جوانان افزود: این در واقع جمله نسنجیده ای بود که طرح شد و عده دیگری نیز از روی دلسوزی تکرار کردند، در حالیکه من به عنوان وزیر ورزش و جوانان این بحث را درست نمی دانم.

  وی ورزش و جوانان را هم صنف ندانست و اظهارکرد: وظیفه سازمان تربیت بدنی کار عملیاتی بود و دارای التهاب های خاص خود است، اما و ظیفه سازمان ملی جوانان کار ستادی است و از این رو سازمان هم ردیف و هم صنف نیستند.

  عباسی در پایان تاکید کرد: چنانچه قانون تصمیم بگیرد سازمان ملی جوانان دوباره احیا شود ما آن را اجرا می کنیم و مقاومتی دربرابر آن وجود ندارد.

  انتخابات ریاست جمهوری دانشجویان ایران دولت سازمان تربیت بدنی سازمان ملی جوانان لایحه محمد عباسی ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها