به گزارش پارس به نقل از مهر، مهران کفاش با بیان مطلب فوق گفت: با هماهنگی های به عمل آمده و به منظور مشارکت بهتر در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی، مالکان تاکسی های فرسوده ای که رقم آخر پلاک آنها اعداد ۲،۳،۴ و ۵ است و در روزهای قبل به هر دلیلی نتوانسته اند ثبت نام کنند، روز جمعه ۱۶ بهمن ماه در زمان تعیین شده برای ثبت نام می توانند به دفاتر منتخب پیشخوان دولت مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه در این طرح به خودروهایی تاکسی فرسوده  اطلاق می شود که عمر آنها بیش از ده سال باشد، مدارک لازم برای ثبت نام را شامل اصل سند خودرو (برگ سبز)، اصل کارت خودرو، اصل کارت ملی مالک خودرو، اصل پروانه بهره برداری، اصل پروانه فعالیت ذکر کرد.

وی یادآور شد: چنانچه مدت اعتبار هریک از موارد فوق به پایان رسیده باشد مراتب در مرحله تایید توسط سازمانهای ذیربط، برای تمدید به اطلاع تاکسیران خواهد رسید.

وی گفت: خودروهای جایگزین شامل سمند EF۷ و پژو ۴۰۵ GLX است.

کفاش افزود: فهرست دفاتر منتخب پیشخوان دولت از طریق سایت اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور  http://irtu.ir/  اعلام شده است.

وی در پایان گفت: مطابق برنامه زمان بندی، روز شنبه ۱۷ بهمن ماه از تاکسی های فرسوده ای که رقم آخر پلاک  آنها عدد ۶ است، ثبت نام انجام می شود.