• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33353

  فروش فیلم سینمایی «رژیم طلایی» در تهران به ۸۷ میلیون تومان رسید.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، عبداله علیخانی پخش کننده و یکی از تهیه کنندگان فیلم کمدی اجتماعی « رژیم طلایی» درباره فروش این فیلم بیان کرد: تا شب گذشته (ششم فروردین ماه) جمع فروش « رژیم طلایی» در سینماهای تهران به ۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

  وی درباره وضعیت فروش این فیلم در روزهای قبل ضمن ابراز امیدواری از بهتر شدن وضعیت استقبال مخاطبان خاطرنشان کرد: فروش « رژیم طلایی» در روز های پس از تعطیلی یک روزه سینماها (پنجم فروردین ماه) بهتر شده است.

  به گزارش ایسنا، بر اساس گفته های علیخانی « رژیم طلایی» در ۱۴ سالن سینمای تهران و ۲۰ شهرستان روی پرده رفته است که هنوز آمار فروشی از سینماهای شهرستان ها در دست نیست.

  وی در گفت وگویی با ایسنا گفته بود « از آنجا که سال گذشته نسبت به بعضی مسائل به شهرداری معترض شده بودیم، امسال مورد غضب واقع شده ایم و از ۱۴ - ۱۵ سالنی که شهرداری در اختیار دارد حتی یک سالن را هم به فیلم" رژیم طلایی" نداده اند. به همین دلیل در حال حاضر این فیلم در سینماهایی همچون ملت، رازی و تماشا اکران نمی شود و در شهر تهران فقط ۱۴ سالن را در اختیار داریم» .

  « رژیم طلایی» که به کارگردانی رضا سبحانی است مضمونی طنز در فضای اجتماعی دارد و به موضوع مهریه های سنگین و غیرمعقول می پردازد. در این فیلم مهدی هاشمی، مریلا زارعی و امین حیایی به ایفای نقش می پردازند.

  شهر تهران شهرداری فیلم سینمایی مریلا زارعی مهدی هاشمی مهریه تهران فروش رژیم طلایی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها