• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32794

  پخش کننده فیلم سینمایی «رسوایی» و انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» از فروش ۴۰۰ میلیون تومانی «رسوایی» خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، در پی اکران فیلم های سینمایی « رسوایی» و انیمیشن « تهران ۱۵۰۰» در ایام نوروز، فروش فیلم سینمایی « رسوایی» آخرین ساخته مسعود ده نمکی از مرز ۴۰۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان ها گذشت.

  علی سرتیپی پخش کننده فیلم سینمایی « رسوایی» و « تهران ۱۵۰۰» با اعلام این خبر به فارس گفت: با گذشت تنها چند روز از ایام نوروز، فروش فیلم سینمایی « رسوایی» از مرز ۴۰۰ میلیون تومان گذشته است و این در حالی است که تعدادی از سینماهای شهرستان ها بعد از ایام فاطمیه به اکران این فیلم خواهد پرداخت.

  وی از فروش ۲۱۰ میلیونی فیلم انیمیشن « تهران ۱۵۰۰» خبر داد و گفت: این فیلم تا به امروز ۲۱۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان ها فروخته است.

  داستان سینمایی « رسوایی» آخرین ساخته مسعود ده نمکی از این قرار است که افسانه دختر بدنام محل است که مورد توجه همسایه ای از اهالی است. این دختر به دلیل بدهی های خود و پدرش در آستانه فروپاشی اخلاقی است او پس از ربودن سفته های پدرش به هنگام فرار با حاج یوسف روحانی زاهد محل آشنا می شود و …

  در این فیلم اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمد رضا شریفی نیا، کامران تفتی، مریم کاویانی، امیر دژاکام، امیر نوری، اسماعیل خلج، مجید مشیری، آرزو افشار، تینا آخوند تبار، مهسا کامیابی، ارسلان قاسمی، عباس محبوب، محبوبه بیات، ابولفضل همراه، فرامرز روشنایی، اسدالله یکتا، مختار سائقی، مجید شهریاری، یوسف قربانی، داوود ناقور، احمد جلیل نژاد، محبوبه تقویت، علی خیامی، مجتبی امینی، کمال سید محسن، ملیکا شعبان و… به ایفای نقش پرداخته اند.

  بنابر این گزارش، انیمیشن « تهران ۱۵۰۰» به کارگردانی بهرام عظیمی که شهر تهران را در سال ۱۵۰۰ شمسی به تصویر می کشد، از شخصیت و کاراکترهای بازیگران مشهور سینما هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهران مدیری، گوهر خیراندیش، مهتاب نصیرپور، محمدرضا شریفی نیا، حبیب رضایی و حسام نواب صفوی بهره گرفته شده و این بازیگران نقش های خود را دوبله کرده اند.

  فیلمنامه « تهران ۱۵۰۰» را امیر مسعود علمداری و بهرام عظیمی با مشاوره محمد رحمانیان، پیمان معادی و حبیب رضایی نوشته اند. فیلم در ژانر کمدی است و داستان آن درباره گذشته و حال پیرمردی ۱۶۰ ساله به نام اکبرآقا (مهران مدیری) است و زمان داستان ۱۵ روز قبل از تحویل سال ۱۵۰۰ هجری شمسی است. در سال ۱۵۰۰ ربات ها در کنار مردم زندگی می کنند و آدم های پولدار می توانند با امکانات پیشرفته پزشکی تا ۱۶۰ سال زندگی کنند!

  اکبر عبدی انیمیشن ایام نوروز تحویل سال رسوایی فیلم سینمایی محمدرضا شریفی نیا مسعود ده نمکی مهران مدیری هدیه تهرانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها