• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32617

  مسافران، گردشگران و شهروندان تهران در طول تعطیلات نوروز امسال می‌توانند با تهیه یک بسته گردشگری ۲۰۰۰ تومانی از تخفیفهای قابل توجه و خدمات رایگان ویژه برای استفاده از خدمات رفت و آمد، بازدید از اماکن دیدنی، تهیه بلیت سینما، رزرو هتل و اماکن اقامتی برخوردار شوند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، مجتبی احمدلو دبیر ستاد گردشگری نوروزی شهر تهران اعلام کرد: گردشگرانی که بسته های گردشگری نوروزی تهران را از ایستگاههای اطلاع رسانی گردشگری تهیه کنند می توانند با استفاده از تهران کارت که در این بسته های پیش بینی شده است از خدمات رایگان و تخفیف های ویژه اماکن دیدنی، اقامتی و فرهنگی شهر تهران برخوردار شوند.

  مجتبی احمدلو اضافه کرد: سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران امسال برای اولین بار با انتشار تهران کارت برای مسافران و گردشگران نوروزی شهر تهران این امکان را برای آنها ایجاد کرده است که تنها با استفاده از یک کارت ساده از تخفیف های ویژه برخوردار شوند.

  احمدلو افزود: دارندگان تهران کارت ضمن امکان استفاده رایگان از خطوط مترو و سامانه اتوبوس تندروی شهری تهران (BRT) می توانند با ارائه این کارت در تمام سینماهای تهران فیلم سینمایی حوض نقاشی را با ۲۵ درصد تخفیف در طول تعطیلات نوروز تماشا کنند، از خدمات سفره خانه های سنتی شهر تهران با ۱۵ درصد تخفیف استفاده کنند. همچنین تمامی اماکن اقامتی، مهمانسراها و هتلهای تهران به دارندگان تهران کارت ۴۰ درصد تخفیف ویژه برای اقامت در نظر گرفته اند.

  دبیر ستاد گردشگری نوروزی شهر تهران همچنین گفت: بازدید از باغ موزه قصر تهران برای دارندگان تهران کارت رایگان و بلیت بازدید از باغ موزه دفاع مقدس تهران با ۷۰ درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

  به گفته احمدلو، در هر یک از بسته های گردشگری نوروزی تهران کارت، ۴ کارت پیش بینی شده است. این بسته ها از اول فروردین در بیش از ۱۰۰ ایستگاه اطلاع رسانی گردشگری نوروزی شهر تهران به مسافران، گردشگران و شهروندان تهران عرضه می شود.

  اتوبوس تعطیلات نوروز حوض نقاشی دفاع مقدس شهر تهران فیلم سینمایی گردشگران نوروزی گردشگری مسافران مسافران و گردشگران نوروزی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها