• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324695

  جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: 2 نفر از سارقان سرقت نافرجام طلافروشی در شهر آق‌قلا دستگیر شدند و تلاش‌ها برای دستگیر سارق سوم ادامه دارد.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، سرهنگ علی اکبر جاویدان عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت 9 و 30 دقیقه صبح دیروز سه سارق که دو نفر آقا و یک خانم بودند اقدام به سرقت از طلافروشی در شهر آق‌قلا می‌کنند که با اطلاع سریع مردم، ماموران 110، یگان امداد و فرمانده انتظامی شهرستان در منطقه حاضر می‌شوند.

  وی افزود: براساس اظهارات شاهدان حادثه، سارقان 3 نفر بودند که با استفاده از افشانه مانع از هر گونه اقدام طلافروش شدند اما با اقدام مردم دو نفر از سارقان با خودروی خود از منطقه فرار می‌کنند و نفر سوم نیز به یکی از منازل اطراف طلافروشی متواری می‌شود.

  جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: با حضور به موقع ماموران و بازرسی از منازل اطراف در عملیاتی غافلگیرانه یکی از سارقان دستگیر شد که از وی یک قبضه اسلحه کلت کمری نیز کشف شد.

  جاویدان افزود: با تحقیقات انجام شده خودروی این افراد نیز امروز شناسایی شده و یکی دیگر از سارقات نیز دستگیر شد.

  وی با اشاره به اینکه این سارقان موفق به سرقت از طلافروشی نشدند، اظهار کرد: نفر سوم که خانم است شناسایی شده اما هنوز متواری است و تلاش‌ها برای دستگیری وی ادامه دارد.

  جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: از مردم تقاضا داریم که در این مواقع سریع به 110 اطلاع دهند و از هرگونه اقدام شتاب‌زده خودداری کنند.

  سرقت فرمانده انتظامی استان فرمانده انتظامی شهرستان دستگیر طلافروشی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها