• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324691

  تحقیقات پلیسی برای شناسایی راز مرگ مشکوک مرد جوانی که به ضرب گلوله در خودرواش به قتل رسیده است با دستور بازپرس وارد فاز تازه ای شد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، ساعت ۵ صبح ۹ آذر ماه رانندگانی که در حال رانندگی در اتوبان همت به سمت آزادگان بودند با صحنه وحشتناکی روبه رو شدند. مشاهدات نشان می داد راننده جوان خودروی سواری سفیدرنگ پشت فرمان خودروی سواری اش به قتل رسیده است.

  با مشاهده این صحنه بلافاصله ماموران پلیس در جریان ماجرا قرار گرفتند. با اعلام خبر کشف جسد در داخل خودروی سواری پراید بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد در محل حادثه حاضر شده و با مشاهده جسد مرد جوانی که با گلوله به قتل رسیده بود بازپرس کشیک پایتخت را باخبر کردند.

  هنوز دقایقی از کشف جسد نگذشته بود که ترافیک سنگینی در بزرگراه به راه افتاد. بلافاصله ماموران پلیس راهور در محل حادثه حاضر شده و با تسهیل در تردد خودروهای عبوری منتظر حضور بازپرس کشیک قتل در محل حادثه شدند.

  با حضور تیم بررسی صحنه جرم بازپرس کشیک در محل حادثه در همان دقایق اولیه مشخص شد، مردجوان با استفاده از اسلحه ای به قتل رسیده است. بررسی های دقیق تر نشان داد گلوله از فاصله بسیار نزدیک به سر راننده جوان شلیک شده همین سرنخ کافی بود تا فرضیه خودکشی مرد ۳۷ ساله ای که مدارک شناسایی و هویتش داخل خودرو بود قوت پیدا کند اما از آنجایی که اسلحه در داخل ماشین روی صندلی های عقبی افتاده بود به صحنه مشکوک شدند و بعد از عکسبرداری از صحنه، جسد را به دستور بازپرس کشیک، ایلخانی، به پزشکی قانونی انتقال دادند، تا در صورت تایید خودکشی پرونده مختومه اعلام شود.

  پایتخت جرم خودرو قتل مرگ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • ناشناس
   پاسخ

   اخه کی اسلحه داره !!!؟ یه ادم معمولی اسلحه از کجاش میاره که خودکشی کنه ؟ این همه راه مختلف واسه خودکشی هست ! تازه هر اسلحه کد شناسایی داره که متعلق به کیه .

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها