• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324557

  مسئول طرح حریم پاک ستاد با کاروان قرارگاه امام رضا (ع) از نظافت مسیر نجف به کربلا توسط نیروهای داوطلب مردمی خبر داد.

  به گزارش پارس،به نقل از تسنیم سید امیرحسین جوزی مسئول طرح حریم پاک ستاد با کاروان اظهار داشت: اربعین مظهر اقتدار تشییع در جهان اسلام و بزرگترین تجمع ایدئولوژیک در جهان است زیرا هیچ تفکری در دنیا نمی‌تواند این جمعیت را طی یک هفته در یک مکان گردهم بیاورد.

  وی با بیان اینکه هر ساله بسیاری از زائران امام حسین(ع) در اربعین را پیروان سایر ادیان تشکیل می‌دهند، بیان کرد: پیام این حضور این است که پیروان سایر ادیان نیز احساس وابستگی به امام حسین(ع) دارند و بسیاری از آنها با پای پیاده سعی می‌کنند تا خود را در روز اربعین به کربلای معلی برسانند.

  جوزی در رابطه با فعالیت‌های قرارگاه جهادی امام رضا (ع) افزود: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در ستاد با کاروان توزیع کیسه زباله بین زائرین در سه مرز مهران، چزابه و شلمچه در ایران و زرباطیه، شیب و شلمچه در عراق با استفاده از ظرفیت موکب‌های محلی در حال انجام است.

  وی عنوان کرد: نیروهای طرح حریم پاک با ایجاد 10 پایگاه در طول مسیر پیاده روی نجف به کربلا ضمن اهدا کیسه زباله به موکب‌ها نطافت مسیر رو هم در دستور کار قرار داده اند.

  به گزارش قرارگاه امام رضا (ع) از نجف، مسئول طرح حریم پاک ستاد با کاروان در پایان از همه زائرین حرم اباعبدالله دعوت کرد تا به این پویش عظیم مردمی بپیوندند.

  امام رضا ایران جاده زباله کربلا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها