• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322682

  سخنگوی قوه قضاییه از بازداشت پسر مهاجرانی در ارتباط با پرونده دکل نفتی خبر داد.

  به گزارش پارس،به نقل از تسنیم حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه نشست خبری خود در پاسخ به خبرنگاری در خصوص بازداشت پسر یکی از وزرای دولت اصلاحات و اینکه گفته می‌شود این فرد در رابطه با دکل‌ نفتی گم‌شده بازداشت شده است، گفت: هم بازداشت درست است و هم اینکه این فرد در رابطه با این پرونده بازداشت شده است اما اینکه چه مقدار نقش دارد و موضوع چگونه است، اطلاعی ندارم. 

  سخنگوی قوه قضاییه همچنین در پاسخ به این سوال که بابک زنجانی در جریان محاکمه متهمان پرونده نفتی از ماجرای فروش 5.8 میلیارد یورو نفت به یک فرد عادی خبر داده و اینکه آیا شکایتی در این خصوص به قوه قضائیه رسیده است و یا خیر و از وزیر نفت بازجویی شده است یا نه، اظهار کرد: شکایتی نشده است و در این خصوص هم از وزیر نفت بازجویی به عمل نیامده است.

  اژه‌ای در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر اینکه اخیرا اسحاق جهانگیری معاون اول دولت اعلام کرده که کسانی هستند که از پشت پرده به زنجانی روحیه می‌دهند و آیا اینکه دستگاه قضایی بیان چنین مسائلی را صحیح می‌داند گفت: چنانچه کسی حدسی می‌زند و براساس حدس و گمان خود حرفی می‌زند باید خودش پاسخگو باشد. حداقل در مدتی که این فرد در بازداشت به سر می‌برد هیچ وقت از کسی نشنیده‌ام حمایت یا سفارشی انجام دهد و ملاقات‌های او نیز محدود به ملاقات با وکیل و خانواده‌اش است. 

  وی تصریح کرد: اگر براساس حدس و گمان حرفی زده می‌شود باید پرسید این حرف‌ها بر چه اساس است و اگر اطلاعاتی دارند اطلاعات خود را به قوه قضائیه بدهند. البته زیبنده یک فرد مسئول آن هم در رده بالا نیست که به صرف حدس و گمان موضوعی را از تریبون عمومی اعلام کند.

  خانواده دستگاه قضایی دولت اصلاحات قوه قضاییه نفت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها