• لینک کوتاه
 • کد خبر: 31888

  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از پرداخت عیدی مددجویان تحت پوشش امداد خبر داد و گفت: عیدی در نظر گرفته شده به میزان یک ماه مستمری است که به حساب یک میلیون و ۷۰۰ هزار خانواده امداد واریز شده است

  به گزارش پارس، علی محمد ذوالفقاری در گفت وگو با فارس با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی کمیته امداد برای سال آینده اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت خیرین و نیکوکاران در جشن نیکوکاری امسال توانستیم کمک های قابل توجهی را برای نیازمندان جمع آوری کنیم و بتوانیم در آستانه سال نو این هدایا را در اختیار خانواده های نیازمند قرار دهیم.

  وی تصریح کرد: میزان کمک ها نسبت به سالهای گذشته افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و این در حالی است که اکثر کمک های جمع آوری شده در جشن نیکوکاری به دست نیازمندان و مددجویان رسیده است.

  ذوالفقاری با اشاره به واریز عیدی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته به میزان یک ماه مستمری عیدی مددجویان به حساب آنها واریز شده است.

  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: عیدی در نظر گرفته شده به حساب یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر واریز شده است و این در حالی است که مددجویان می توانند از همین امروز با مراجعه به بانک های عامل عیدی خود را دریافت کنند.

  پوشش جشن نیکوکاری خانواده سال نو سلامت عیدی کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی معاون مددجویان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها