• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317974

  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام گزارش عملیات سیل و آب‌گرفتگی از سه‌شنبه پنجم آبان تا ساعت 12:30 امروز، گفت: تا کنون 11 هزار و 500 تن از متاثران سیل و آب‌گرفتگی خدمات امدادی لازم را دریافت کرده و تخلیه آب از 730 واحد مسکونی انجام شد.

  ~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا دکتر ناصر چرخساز با اشاره به تحت تاثیر بودن ١٨ استان آذربایجان‌شرقی، ایلام، کردستان، کرمانشاه، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، همدان، قزوین، گیلان، زنجان، فارس، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، تهران، مرکزی، بوشهر و سمنان از سیل و آب‌گرفتگی، افزود: بر این اساس 62 شهرستان، 140 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین دچار آسیب شدند.

  وی با اشاره به اسکان اضطراری 860 تن از متاثران از سیل و آب‌گرفتگی، تصریح کرد: بر این اساس تخلیه آب از ٧٣٠ واحد مسکونی با بکارگیری 95 دستگاه موتورپمپ و لجن‌کش انجام شده و 26 تن نیز به مناطق امن منتقل شدند.

  وی با اشاره به انتقال یک نفر از متاثران از سیل و آب‌گرفتگی به مراکز درمانی، تصریح کرد: در این زمینه خدمات امدادی لازم به شش مصدوم این حادثه ارائه و یک مفقودی سیل و آب‌گرفتگی دهلران با تلاش تیم آنست جمعیت هلال‌احمر پیدا شد.

  امداد و نجات جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری سیل کهگیلویه و بویراحمد مراکز درمانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها