روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 317889

  در وصیت‌نامه شهید سید لال سجادی آمده است: تحصیل خود را جدّی گرفته و درجات عالی علم را طی کنید و همچنین از نماز غفلت نکنید زیرا رستگاری در نماز خواندن است.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس سیدجلال سجادی سوم خرداد سال 1333 در رفسنجان متولد شد؛ وی تحصیلات دوره ابتدایی تا سوم دبیرستان را در زادگاه خود گذراند و سپس برای ادامه تحصیل به تهران عزیمت کرد.

  شهید سجادی در همان دوران دبیرستان، مبارزات سیاسی خود را علیه رژیم ستمشاهی آغاز کرد که منجر به دستگیری و سپس روانه شدن به زندان در شهر کرمان شد.

  وی در سال 1358 در آموزش و پرورش رفسنجان استخدام و مشغول به تدریس شد و در سال 1359 به سمت ریاست امور تربیتی رفسنجان نائل شد. او در 13 رمضان سال 1362 عازم جبهه‌های جنگ حق علیه باطل شد و در شب 5 مرداد ماه 1362 در عملیات والفجر 3 در منطقه مهران مفقود الاثر شد و پس از 12 سال پیکرش در سال 1374 در گلستان شهدای رفسنجان به خاک سپرده شد.

  وصیت‌نامه شهید

  ایشان خطاب به فرزندان خود گفت: دست از پیروی از امام خمینی بر ندارید و پیرو ولایت فقیه باشید، زیرا در این راه شما به راه ثواب نائل خواهید شد و همچنین به فرزندان خود توصیه کرده که تحصیل خود را جدّی گرفته و درجات عالی علم را طی کنید و همچنین از نماز غفلت نکرده زیرا رستگاری در نماز خواندن است.

  آموزش و پرورش امام خمینی جنگ خاک ولایت فقیه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها