روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 317888

  فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف یک تن و ۳۲۶ کیلوگرم مرفین از جاساز یک دستگاه کانتینر خبر داد.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس سرهنگ رضا بنی اسدی فرمانده انتظامی استان کرمان با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس کرمان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی از انتقال محموله سنگین مواد مخدر که در شهرستان ایرانشهر بارگیری شده و به سمت مشهد در حرکت بود، اطلاع یافتند.

  وی بیان داشت: در ادامه این اقدامات اطلاعاتی و پس از شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان، روز گذشته در ایستگاه بازرسی مرصاد واقع در سه راهی راین کرمان، ماموران به یک دستگاه کامیون کشنده دانگ فنگ مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

  سرهنگ بنی اسدی افزود: پلیس با انجام بازرسی های تخصصی سرانجام جاساز حرفه ای تعبیه شده در کفی این کانتینر را کشف کرد و پس از باز کردن آن با یک هزار و 102 بسته ماده مخدر مرفین به وزن یک تن و 326 کیلو و 400 گرم مواجه شد.

  فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: در این عملیات علاوه بر توقیف کانتینر حامل مواد مخدر یک نفر قاچاقچی نیز دستگیر و به همراه مواد کشف شده به مراجع ذی صلاح تحویل داده شد.

  سرهنگ بنی اسدی با بیان این که پلیس کرمان به هیچ عنوان اجازه جولان به توزیع کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر را نخواهد داد، افزود: از شهروندان تقاضا داریم تا هر گونه موارد مشکوک را ضمن تماس با سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

  گفتنی است این محموله بزرگ ترین محموله مرفین کشور در سال 1394 بود و جالب است بدانید که از هر 10 کیلو تریاک، یک کیلو مرفین بدست می‌آید و این محموله معادل بیش از 13 تن تریاک است.

  استان کرمان فرمانده انتظامی استان ماموران پلیس مرگ مشهد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها