• لینک کوتاه
 • کد خبر: 302465

  رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از سه حادثه تصادف رانندگی که به علت عدم توجه به جلو و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه به مرگ دو نفر و مجروحیت یک نفر انجامید خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از فارسسرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام این خبر اظهار داشت: در ساعت 4:30 در محور سه‌راه تقی‌آباد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه کامیون برخورد و تصادف می‌کند.

  رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: در این حادثه راننده خودروی سواری پراید به علت عدم توجه به جلو با کامیون برخورد می‌کند که سرنشین پراید در دم فوت می‌کند.

  این مقام ارشد راهور فاتب به رانندگان توصیه کرد که همواره فاصله طولی را رعایت کرده و توجه کافی به جلو داشته و با سرعت مجاز رانندگی کنند.

  سرهنگ مرادی به حادثه دیگری که در ساعت 8:40 مورخ 6 شهریورماه در شمال به جنوب گردنه قوچک به وقوع پیوست اشاره و تصریح کرد: در این حادثه نیز خودروی سوزوکی به علت عدم توجه به جلو با عابر پیاده که جوانی 25 ساله بود برخورد می‌کند که متاسفانه عابر در دم فوت می‌کند.

  وی علت این حادثه را نیز عدم توجه به جلو از سوی راننده سواری سوزوکی عنوان کرد.

  این مقام ارشد راهور فاتب به حادثه تصادف دیگری که در شمال به جنوب بزرگراه یاسینی در تاریخ 5 شهریور ماه اتفاق افتاد، اشاره کرد و گفت: در این حادثه نیز یک دستگاه تریلی به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه با 6 خودروی دیگر برخورد می‌کند.

  رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: در این حادثه تریلی با پراید، سمند تاکسی، تیبا، پراید، پژو و وانت نیسان برخورد می‌کند که بر اثر شدت برخورد یک نفر از سرنشینان تاکسی سمند مجروح می‌شود.

  سرهنگ مرادی به رانندگان توصیه کرد که همواره هوشیاری لازم و توجه به جلو را در حین رانندگی داشته باشند و با رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب و همچنین بازدید دوره‌ای خودرو اقدام به رانندگی کنند.

  پلیس راهور تاکسی تصادف مرگ وسیله نقلیه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها