به گزارش پارس به نقل از ایسنا رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به اختلاس 32 میلیاردی صندوق رفاه دانشجویان در دولت گذشته گفت: این پرونده در قوه قضاییه در حال رسیدگی است و نتیجه آن از سوی قوه قضاییه اعلام می‌شود.
دکتر مجتبی صدیقی در مراسم بدرقه کاروان اعزامی به رقابت‌های بیست‌وهشتمین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این مساله به دادگاه رسیده و در حال بررسی است، اظهار کرد: چندین پرونده وجود دارد که تک تک در حال بررسی است و پس از بررسی نتایج آن اعلام می‌شود.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود رییس اسبق صندوق در کمیسیون آموزش حضور پیدا کرده، گفت: رییس اسبق صندوق در جلسه حضور پیدا یافت و مسائلی را مطرح کرد، بنابراین قوه قضاییه وارد کار شد.
رییس سازمان امور دانشجویان در ادامه در مورد احکام بورسیه نیز گفت: هر حکمی که به دانشگاه‌ها ابلاغ شده، دانشگاه‌ها به دانشجویان ابلاغ کرده‌اند اما ممکن است یک دانشگاهی حضوری اعلام کرده باشد و دانشگاه دیگری به صورت کتبی، زیرا همه موارد خصوصی بوده و نباید منتشر می‌شد به همین دلیل آرا مستقیما به دانشجویان ابلاغ شده است.