• لینک کوتاه
 • کد خبر: 281322

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به اختلاس 32 میلیاردی صندوق رفاه دانشجویان در دولت گذشته گفت: این پرونده در قوه قضاییه در حال رسیدگی است و نتیجه آن از سوی قوه قضاییه اعلام می‌شود.
  دکتر مجتبی صدیقی در مراسم بدرقه کاروان اعزامی به رقابت‌های بیست‌وهشتمین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این مساله به دادگاه رسیده و در حال بررسی است، اظهار کرد: چندین پرونده وجود دارد که تک تک در حال بررسی است و پس از بررسی نتایج آن اعلام می‌شود.
  وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود رییس اسبق صندوق در کمیسیون آموزش حضور پیدا کرده، گفت: رییس اسبق صندوق در جلسه حضور پیدا یافت و مسائلی را مطرح کرد، بنابراین قوه قضاییه وارد کار شد.
  رییس سازمان امور دانشجویان در ادامه در مورد احکام بورسیه نیز گفت: هر حکمی که به دانشگاه‌ها ابلاغ شده، دانشگاه‌ها به دانشجویان ابلاغ کرده‌اند اما ممکن است یک دانشگاهی حضوری اعلام کرده باشد و دانشگاه دیگری به صورت کتبی، زیرا همه موارد خصوصی بوده و نباید منتشر می‌شد به همین دلیل آرا مستقیما به دانشجویان ابلاغ شده است.

  جهان دولت رقابت قوه قضاییه وزارت علوم پرونده دانشجویان صندوق رفاه zwnj

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها