فرق قالیشویی مدرن با سنتی

کارگاه های قالیشویی شیراز جزو بهترین و بزرگترین قالیشویی های کشور می باشند. این مراکز جزو مجهز ترین مکان های شستشوی قالی، فرش و موکت می باشند. استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا و بهترین مواد شوینده، نمایانگر بزرگی این مجموعه می باشد.

یکی از مراکز شستشوی مبلمان، قالیشویی پامچال می باشد که در شهر شیراز جزو قدیمی ترین و معتبرترین قالیشویی هاست.که در ادامه به معرفی قالیشویی پامچال نیز خواهیم پرداخت.

قالیشویی و شستشوی فرش از دیرباز جزو کارهای پرطرفدار و ضروری جامعه بوده است. در گذشته قالیشویی به صورت بسیار ابتدایی انجام می شد. اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، امروزه اداره کردن یک کارگاه شستشو و خشکشویی، نیازمند داشتن دانش کافی و تجهیزات پیشرفته می باشد.

در ایام گذشته بیشتر قالیشویی ها به شکل فردی انجام می گرفت. به گونه ای که هر فردی می توانست قالی و فرش خود را در حیاط آویزان کرده و به روش های مختلف آن را شستشو دهد. اما امروزه با افزایش جمعیت شهر ها و کم شدن فضای منزل و همچنین نبود وقت کافی برای انجام این کار ها، مردم شستشوی فرش و مبلمان خود را به مراکز قالیشویی می سپارند. این کار هم زمان کمتری را صرف می کند و هم دغدغه ای بابت جا و مکان در افراد به وجود نمی آورد.

در حال حاضر قالیشویی پامچال به عنوان یکی از  بهترین قالیشویی در شیراز تمامی مراحل شستشو، از جمله حمل و نقل، شستشو، خشک کردن و برگرداندن محصول را انجام می دهند.

1

امروزه دستگاه های پیشرفته، بهترین شستشوی ممکن را برای قالی و فرش های شما انجام می دهند

نکات قابل توجه در قالیشویی و مبل شویی

امروزه تقریباً تمامی قالیشویی ها دارای سرویس های حمل و نقل نیز هستند. به گونه ای که با یک تماس ساده می توانید یک ماشین سنگین به همراه تعدادی خدمه را به منزل خود آورده تا قالی ها، فرش و مبلمان منزل شما را با خود به قالیشویی ببرند و تنها بعد از دو الی 3 روز، سفارش خود را مجدد درب منزل تحویل بگیرید.

استفاده از بهترین ماشین ها و دستگاه های شستشو، پارامتر قابل توجه ای در زمینه شستشوی قالی و فرش می باشد. دستگاه های پیشرفته می توانند به صورت خیلی دقیق و تخصصی تر، اجزای بین ریشه های فرش را شناسایی و تمیز کنند. به گونه ای که کوچک ترین نقطه کثیف و شسته نشده ای در فرش باقی نماند.

تعهدات کاری ما در قالیشویی و پذیرش سفارشات از شما عبارت اند از:

 • شستشوی تمیز
 • داشتن وجدان کاری
 • سرعت عمل بالا در حمل و نقل و تحویل سفارش
 • شستشوی انواع فرش، موکت، قالی و مبلمان
 • مجهز به دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک
 • شستشوی فرش بدون ایجاد چروک
 • خدمت رسانی و تحویل بار در کلیه مناطق شهر شیراز
 • دارای بودن از خدمه با شخصیت و با تجربه و پایبند به تعهدات و اصول کاری
 • استفاده از مواد شوینده با کیفیت، متناسب با نوع کالا (قالی، مبل، فرش، موکت و ...)
 • خشک کردن کامل محصول قبل از تحویل مجدد

لذا هدف ما رضایت مندی شما مشتریان بوده و تمامی تلاش خود را در جهت افزایش کیفیت کار خود انجام خواهیم داد. شما می توانید به راحتی با قالیشویی پامچال شیراز ارتباط بگیرید و مراحل ثبت سفارش خود را انجام دهید.

2

استفاده از قالیشویی ها باعث صرفه جویی در وقت و زمان شما می شود

بهترین قالیشویی شیراز قالیشویی پامچال

قالیشویی پامچال به عنوان یک قالیشویی مدرن با 7 شعبه و بیش از 300 هزار مشتری در شهر شیراز بهترین خدمات را به شما ارائه میکند.

7 شعبه در نقاط مختلف شیراز،  انواع شستشو از جمله مبل شویی شیراز ، قالیشویی شیراز را می توانید از طریق قالیشویی پامچال و نزدیک ترین شعبه به خود انجام دهید. تمام تلاش تیم قالیشویی پامچال رضایت مندی مشتریان و کاربران سایت می باشد تا به راحتی در سریع ترین زمان ممکن به هدف خود برسند.

ثبت سفارش و شستشوی قالی شما در سایت ما شامل 4 مرحله است:

 1. ثبت سفارش آنلاین یا به صورت تلفنی: پرسنل در اسرع وقت جهت تکمیل اطلاعات همچون آدرس و زمان مورد نظر با شما ارتباط می گیرند.
 2. آمدن پرسنل در مبدا: در سریع ترین زمان ممکن بعد از جمع آوری اطلاعات، پرسنل قالیشویی به همراه وسیله نقلیه مناسب در مبدا خدمت شما خواهند رسید. پرسنل، جهت انجام مراحل جمع آوری فرش و لول کردن آن اقدام کرده و برای شستشو آن را به سمت کارگاه حمل می کنند.
 3. شستشو و تمیز کردن: در این مرحله پس از تحویل دادن فرش و قالی به کارگاه قالیشویی، پرسنل با تجربه و آموزش دیده ما با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و دستگاه های پیشرفته، فرش و قالی مشتری را شسته و آن را خشک می کنند.
 4. تحویل محصول: در مرحله آخر، بعد از شستشو و خشک کردن قالی، با هماهنگی مخاطب، در زمان تعیین شده، محصول در وسیله نقلیه به مبدا بازگشته و تحویل مشتری داده می شود.