شهریار حیدری ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پارس نیوز، با اشاره به حملات شامگاه شنبه ایران علیه اسرائیل، اظهار داشت: زمانی که به سفارتخانه کشوری که بر اساس معاهدات، توافقات و پروتکل های بین المللی جزء خاک آن کشور است، حمله می شود؛ آن کشور اجازه خواهد داشت تا از خود به حق دفاع کند.

وی در ادامه با بیان اینکه اقدام ایران یک دفاع مشروع از تمامیت ارضی خود بود و نشان داد که صهیونیست ها ناقض معاهدات بین المللی هستند، عنوان کرد: رژیم غاصب کودک کش صهیونیستی در 70 سال نشان داد فقط زبان زور را می فهمد و شب گذشته بعد از گذشت 190 روز کشتار وحشیانه، اولین شبی بود که این رژیم حمله ای به فلسطین صورت نداد و هیچ زن و کودکی به شهادت نرسیدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس گفت: این امر نشان دهنده این است که تنها زبان زور، جلوی این ماشین کودک کش را می گیرد و نه دیپلماسی که تنها به نفع رژیم صهیونیستی است.

حیدری با بیان اینکه اتفاقات نیمه شب گذشته بیانگر اقتدار و خوشحالی همه آزادگان جهان و یأس کسانی بود که علاقمند به استثمار و بردگی هستند، تصریح کرد: فارغ از مسلمانان، بسیاری از صاحبنظران و آزادگان دنیا نیز که پیگیر جنایات صهیونیست ها و دفاع از فلسطینیان بودند، از حملات شب گذشته ایران به مواضع اسرائیل، خوشحال شدند و اقتدار پوشالی صهیونیست ها شکسته شد که بسیار مهم است.

وی در پایان تاکید کرد: حملات موشکی و پهپادی شب گذشته ایران به مواضع رژیم صهیونیستی بزرگ ترین حمله موشکی و پهپادی در دنیا بود.