به گزارش پارس نیوز ، محمد خلج امیرحسینی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان برگزاری فراخون جدید جذب اعضای هیأت علمی در سال جاری گفت: فراخوان جذب اعضای هیأت علمی با تأخیر بهمن ماه سال جاری منتشر خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا زمان برگزاری فراخوان‌های جذب اعضای هیأت علمی تغییر خواهد کرد، افزود: امسال چون فراخوان جذب اعضای هیأت علمی با تأخیر برگزار شده و از اردیبهشت ماه به شهریورماه موکول شد، منطقی آن است که فراخوان جذب آبان ماه نیز بهمن ماه برگزار شود.

وی درباره تعیین تکلیف پرونده سال‌های گذشته متقاضیان هیأت علمی دانشگاه‌ها گفت: به دانشگاه‌ها اعلام کرده‌ایم تا آخر مهرماه، پرونده متقاضیان جذب سال ۱۳۹۹ را تعیین تکلیف کرده و به مرکز جذب وزارت علوم ارسال کنند.

وی ادامه داد: همچنین دانشگاه‌ها باید پرونده‌های متقاضیان جذب آبان ۱۴۰۰ را تا آخر آذرماه و پرونده متقاضیان اردیبهشت ۱۴۰۱ را تا آخر بهمن ماه تعیین تکلیف کرده و تمام کنند.

به گزارش مهر، فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها هرساله در دو نوبت در اردیبهشت و آبان ماه توسط مرکز جذب وزارت علوم برگزار می‌شود که امسال با توجه به تأخیری که به وجود آمد فراخوان جذب اعضای هیأت علمی اردیبهشت ماه در شهریور ماه و فراخوان جذب آبان ماه نیز با تأخیر در بهمن ماه برگزار می‌شود.