به گزارش پارس نیوز به نقل از فارس، دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، بدون تغییر قیمت، ۴۱ هزار و ۳۰۲ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۴۹ تومان کشف قیمت شد‌.

 

دلار امروز در ‌‌ صرافی‌ها در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۹۰۱ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۹۷ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۵۰۶ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، قیمت دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شد. اما خریداری برای این نرخ اعلامی از سوی دلالان وجود ندارد و مشاهدات میدانی نشان می‌دهد، قیمت مبنای خرید و فروش ارز در کانال ۴۸ هزار  تومان قرار دارد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ به نرخ ۲۵ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۲۹ میلیون تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار امروز به نرخ ۱۵ میلیون و ۶۹۱ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۱ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲میلیون و ۳۹۱ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۳۶۲ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ با افزایش ۳۳ صدم درصدی، ۱۹۵۰ دلار معامله شد.