به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یکشنبه دوم آبان ماه، سقوط هولناک یک مرد جوان در خیابان میرداماد به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام خبر، امدادگران اورژانس و تیمی از مأموران کلانتری 103 گاندی با دستور میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

 

مأموران کلانتری با پیکر خونین مرد جوانی مواجه شدند که براثر سقوط از طبقه دوازدهم ساختمانی، دست راست وی قطع شده بود! همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیسی در محل حادثه حضور داشتند مرد جوان را به بیمارستان منتقل کردند، اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و مجروح حادثه روی تخت اورژانس فوت کرد.

بدین ترتیب تحقیقات با دستور بازپرس کشیک قتل کلید زده شد و بررسی‌های مأموران کلانتری 103 گاندی مشخص کرد پسر جوان که در خانه حضور داشته پس از مشاهده طوفان به‌قصد سلفی گرفتن به‌سمت پنجره رفته و به‌دلیل وزش‌باد از طبقه 12 به‌سمت خیابان سقوط کرده است!

به گزارش تسنیم، با دستور میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی؛ جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این حادثه ادامه دارد.