به گزارش خبرگزاری فارس از ری، علیرضا زاکانی شهردار تهران عصر امروز در جشن بزرگ ولادت کریمه اهل بیت علیهم السلام در آستان امامزاده عبدالله شهرری اظهار کرد: حضرت امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) در کشور ایران دو کانون درخشان را برای ما به ارمغان گذاشته‌اند که زمینه ساز نهایت بزرگی و کرامت شد و ما باید کرامت و بزرگواری را از ایشان بیاموزیم.

وی با اشاره به فیلم‌های موهنی که اخیرا منتشر شده است، گفت: مستکبران با هورا کشیدن از این فیلم موهن استقبال کردند و چهره زشتی از تشیع و ایران را به دروغ به نمایش گذاشتند و به دنبال این هستند که ریشه و اساس این خیمه بزرگ را بزنند.

شهردار تهران با اشاره به توطئه‌های دشمنان، تصریح کرد: در ابتدا با جنگ سخت و سپس با جنگ نرم قصد مقابله با جمهوری اسلامی را داشتند اما در نهایت شکست خوردند و امروز تلاش دارند چهره اسلام، تشیع و ایران را مخدوش کنند تا امید جوانان خشک شود.

زاکانی با بیان اینکه استکبار قطعا موفق نخواهد شد، افزود: دشمنان با این کارها، خاک بر خورشید می‌پاشند و راه به جایی نخواهند برد و آنچه برای ما می ماند کرامت و بزرگی همه حضرات معصومین و به ویژه امام رضا(ع) است.

 وی در پایان با بیان اینکه امروز ضرورت خدمت به مردم مشخص است، خاطرنشان کرد: امیدوارم در پرتو عنایت حضرت بتوانیم خدمتگذار شایسته‌ای برای مردم ایران و در این خطه در تهران و شهرری باشیم.