به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دکتر رئیسی صبح سه‌شنبه در دومین روز از نوروز ۱۴۰۱ با حضور در مجتمع بازتوانی جانبازان اعصاب و روان نیایش، به صورت رو در رو و چهره به چهره با جانبازان سرافراز بستری در این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

سید ابراهیم رئیسی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز، با توضیحات مسئولان در جریان جزئیات فعالیت‌ها و خدمات درمانی این مجتمع برای جانبازان قرار گرفت.

آقای رئیسی در جریان بازدید خود چهره به چهره با تعدادی از جانبازان حاضر در این مجتمع گفتگو کرد و با حوصله پای سخنان و انتظارات آنان نشست.

دکتر رئیسی خطاب به رئیس بنیاد شهید و مسئولان این آسایشگاه تأکید کرد: جانبازان عزیز و سرافراز کشورمان در روزگار سختی و تهاجم همه جانبه دشمن به ایران اسلامی، خانواده و همه دارایی خود را رها کرده و جان عزیز و سلامتی‌شان را برای دفاع از هم‌میهنان و ارزش‌های والای اسلام فدا کردند و امروز همه ما باید نهایت تلاش خود را برای خدمت به آنان، تأمین آسایش و رفع مشکلات‌شان به کار بگیریم.

رئیس جمهور همچنین به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستور داد ارائه خدمات درمانی متناسب با جانبازان را در زمینه‌های مختلف با جدیت بیشتر پیگیری کنند.

 
دستور رئیس جمهور برای تأمین نیازهای درمانی جانبازان دستور رئیس جمهور برای تأمین نیازهای درمانی جانبازان دستور رئیس جمهور برای تأمین نیازهای درمانی جانبازان دستور رئیس جمهور برای تأمین نیازهای درمانی جانبازان دستور رئیس جمهور برای تأمین نیازهای درمانی جانبازان دستور رئیس جمهور برای تأمین نیازهای درمانی جانبازان