حجم ویدیو: ۷.۵۷M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۵۹

بهنام تشکر یکی از بازیگران خوب ایرانی است. بهنام تشکر هم اکنون در سینمای ایران فعالیت می کند. بهنام تشکر هم اکنون متاهل است. در ادامه تصویری جدید از بهنام تشکر در پوستر سریال جزیره را مشاهده می‌کنید.

بهنام تشکر

بیوگرافی بهنام تشکر

بهنام تشکر (زادهٔ ۴ بهمن ۱۳۵۵) بازیگر، صداپیشه و دوبلور ایرانی است. تشکر حرفه بازیگری را از سال ۱۳۷۵ و ابتدا در تئاتر شروع کرد. بیشتر شهرت او به دلیل ایفای نقش «نیما افشار» در مجموعه تلویزیونی ساختمان پزشکان است اما با حضور در مجموعه‌هایی مانند دزد و پلیس و دودکش به اوج شهرت خود دست پیدا کرد.

بهنام تشکر در ماشین شخصیش + عکس

آغاز کار تلویزیونی بهنام تشکر

آقای تشکر با بازی در سریال مروارید سرخ وارد عرصه بازیگری شد و با بازی در نقش دکتر نیما در سریال ساختمان پزشکان اولین نقش جدی خودش را به نمایش گذاشت و توانست به شهرت زیادی برسد و هواداران زیادی را به خود جلب نماید، او در این سریال در کنار هومن برق نورد به ایفای نقش پرداخت و توانست بخوبی از عهده نقشش برآید. این مجموعه تلویزیونی توسط سروش صحت ساخته و در ماه رمضان سال 1390 روی آنتن شبکه سوم سیما رفت و با استقبال خوب مردم روبرو شد.

بهنام تشکر با بدن ورزیده + عکس

خانواده بهنام تشکر

بهنام تشکر در روستای کله سر از توابع شهرستان نمین در استان اردبیل به دنیا آمد و در همان دوران کودکی بخاطر شغل پدر به بندرانزلی مهاجرت کردند.

چهار برادر بنام های بهروز (مجری برنامه خانواده) ، بهرام (کارگردان تئاتر) ، امیر (فعال فضای مجازی و نوازنده) و بهزاد دارد.

هیکل ورزشی بهنام تشکر + عکس