پونه اسم اصلی تینا آخوندتبار بازیگر زن سینما و تلویزیون است. تینا آخوندتبار علاقه زیادی به بازیگری دارد. تینا آخوند تبار در خانواده ثروتمند متولد شد. تینا آخوندتبار یک پرسپولیسی دو آتیشه هست.

 تینا آخوندتبار

بیوگرافی تینا آخوندتبار

تینا آخوندتبار  بازیگر و  بوکسور ایرانی  در ۵ خرداد ۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمده است.دانش آموخته رشته حسابداری بوده و مدرک کارشناسی حسابداری دارد.

اصالت شمالی و مازندرانی دارد. نام شناسنامه ای وی پونه می باشد و خانواده او را به اسم پونه صدا میزنند. تینا اسمی بود که خودش شخصا به آن علاقه داشت و در فضای بازیگری و دوستان به نام تینامعروف است.

خانواده تینا اصالتاً اهل روستای به نام سراسب واقع در استان مازندران شهرستان نور می باشند.

طبیعت گردی تینا آخوندتبار + عکس

ورود تینا آخوندتبار به بازیگری به خاطر چهره اش

تینا آخوندتبار معادلات را در مورد زن های شناخته شده در ایران با حرف هایش تغییر داده است چرا که او اعتقاد دارد هنرمند نباید زندگی شخصی اش را از هوادارانش پنهان کند و باید با آنها صادق باشد، بر کسی پوشیده نیست که در جامعه ما، اکثر افراد به ویژه هنرمندان، زندگی دوگانه ای دارند؛ در ظاهر، حرف هایی می زنند و از بعضی مسائل دفاع می کنند اما در بوقتی در مصاحبه ای گفتم به خاطر چهره ام وارد عرصه بازیگری شدم، خیلی ها از جسارت و صراحت من تعجب کردند اما من از این موضوع تعجب نمی کنم چون واقعیت را گفتم و هیچ ابایی ندارم مکه بگویم چهره ام باعث ورودم به عرصه بازیگری شده!! با اینحال، این روزها دوست دارم از زیر سایه ظاهرم خارج شوم و براساس توانایی هایم شناخته شوم.

تینا آخوندتبار با موهای تراشیده و گریم متفاوت+عکس

شایعه ازدواج تینا آخوند تبار

یکی از مواردی که مدت ها تینا آخوند تبار را سوژه رسانه ها کرده بود عکس لو رفته ی او با حامد کمیلی بود که حتی منجر به شایعه ازدواج این دو نیز شد!

هجوم فلافل ها به سبک زندگی فست فودی ما/ فلافل خوری از عزت الله ضرغامی تا تینا آخوندتبار