علی زندوکیلی خواننده  و نوازنده کشورمان است. علی زندوکیلی فعالیت های هنری خود را از سه سالگی با نواختن تنبک و آواز شروع کرد.  علی زندوکیلی به هنرستان موسیقی شیراز وارد شد و نواختن سنتور و پیانو را آموخت. علی زند وکیلی استوری زیر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

علی زند وکیلی

بیوگرافی علی زند وکیلی

علی زند وکیلی  سال 1365 در شیراز متولد شد، او خواننده و نوازنده کشورمان است و فعالیت های هنری خود را از سه سالگی با نواختن تنبک و آواز شروع کرد. علی زندوکیلی در سال 1377 به هنرستان موسیقی شیراز وارد شد و نواختن سنتور و پیانو را آموخت. سال 1381 به هنرستان موسیقی تهران وارد واز همان هنرستان فارغ التحصیل شد و در حال حاضر کارشناس موسیقی می باشد. وی از نوادگان نسل هفتم کریم خان زند هست که از لرستان بخاطر علاقه اش به شیراز آمد و آنجا را پایتخت ایران کرد.

علی زند وکیلی در کنار مادر و مادر بزرگش + عکس

خانواده 12 نفره علی زند وکیلی

بعنوان فرزند هشتم خانواده بعد از هفت دختر به دنیا آمد و دو برادر کوچکتر از خود بنام محمد و امین دارد ، پدرش لرستانی و اصالتا اهل پلدختر می باشد.

علی زند وکیلی در حال اسب سواری + عکس

تولد یکسالگی مجلل علی زند وکیلی

از آنجایی که پدرم همواره دوست داشت بعد از 7 دختر فرزند پسری داشته باشد پس از بدنیا آمدنم ، من را به شکل ویژه ای دوست داشت. به همین خاطر تولد یک سالگی ام را به شکل ویژه ای برپا کرد و به اندازه یک عروسی مجلل و فاخر برای آن هزینه کرد.

علی زند وکیلی در کنار خواهرش + عکس

علی زند وکیلی