حدیث میرامینی بازیگر سینما و تلویزیون است. حسین سهیلی زاده و مهران مهام دو کارگردان مورد علاقه حدیث میر امینی هستند . حدیث میرامینی را با همسر و فرزندش مشاهده میکنید.

حدیث میرامینی

بیوگرافی حدیث میرامینی

حدیث میرامینی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر کشورمان  در ۱۹ بهمن ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته کارشناسی نمایش می باشد. حدیث میر امینی هنرمند سرشناس کشورمان فرزند آخر خانواده ای شش نفره بوده و سه برادر بزرگتر از خودش دارد. پدر او کارمند بازنشسته بانک و مادرش خانه دار است.

علاقه او به بازیگری از دوران کودکی اتفاق افتاد، هر چند که در همان دوران به پرستاری و نقاشی نیز علاقمند بود. بنابراین با شرکت در کلاس های بازیگری توانست در این راه قدم بردارد.

حدیث میرامینی بچه دار شد + عکس

اولین فعالیت حدیث میرامینی

اولین فعالیت حرفه ای میر امینی در سال ۱۳۷۸ و بازی در سریال هویت بود و بعد از آن در سریال ها و مجموعه های تلویزیونی موفق زیادی ایفای نقش کرد. اما بازی در سریال پر بیننده دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده نقش زیادی در شهرت و دیده شدن وی داشت.

سریال دلنوازان ملودرامی عاشقانه بود که از شبکه سه سیما پخش می شد و قصه زندگی چند جوان را روایت می کرد. در این مجموعه بازیگرانی همچون پرویز فلاحی پور، فریبا کوثری، فریده صابری، محمد حاتمی، زهره فکور صبور، شاهرخ استخری، سیاوش خیرابی، سحر قریشی، سمانه پاکدل، حدیث میر امینی، مهدی ماهانی و … ایفای نقش می کردند.

عکس جدید حدیث میرامینی از همسر و پسرش

حدیث میرامینی

همسر حدیث میرامینی

حدیث میر امینی در سال ۱۳۹۵ با مجتبی رجبی معمار ازدواج کرد. همسر وی نیز بازیگر بوده و این دو در سریال «شب می گذرد» همبازی بودند.

مجتبی رجبی معمار در ۱۳ تیر ۱۳۶۲ در تهران متولد شده است، وی دارای تحصیلات تئاتر بوده و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. او در سریال «فرزند صبح» دستیار کارگردان بود و بعد از آن وارد حرفه بازیگری شد.

عکس حدیث میرامینی در لباس عروس