بهاره کیان افشار یکی از بازیگران زیبای  محبوب ایرانی است. بهاره کیان افشار هم اکنون در سینمای ایران فعالیت می کند. بهاره کیان افشار علاوه بر بازیگری ترانه سرایی نیز میکند. و در این عکس استایل شیک و خاص بهاره کیان افشار را مشاهده می کنید.

بهاره کیان افشار

بیوگرافی  بهاره کیان‌افشار

بهاره کیان‌افشار  (زاده ۱۲ اردیبهشت ۱۳۶۲) ترانه‌سرا، بازیگر، سینما و تلویزیون ایرانی است.

وی بازیگری را به‌طور حرفه‌ای از سال ۱۳۸۵[۱] با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی کلاه پهلوی در نقش «شادی مستشارنیا» با دوبلهٔ فریبا رمضان پور آغاز کرد.

پوشش «بهاره کیان‌افشار» در جشنواره فجر

زندگی شخصی بهاره کیان افشار

این بانوی هنرمند فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر است و در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، کارهای کامپیوتری و تبلیغاتی هم فعالیت هایی را انجام داده است. بهاره کیان افشار بازیگر کشورمان در گفتگوهایش به این موضوع اشاره کرده است که از کودکی به بازیگری علاقه منده بوده و به دلیل مخالفت خانواده در ابتدا مشکلاتی برای بازیگر شدن او وجود داشت. بهاره کیان افشار هرگز به بازیگری به عنوان تنها شغلش در زندگی نگاه نمیکند و در سالهای ابتدایی فعالیتش در دنیای هنر به همراه دوستانش در یک شرکت کارهای اجرایی دکوراسیون داخلی مشغول فعالیت شد و همیشه سعی کرده است علاوه بر بازیگری شغل دیگری هم داشته باشد.

سلفی بهاره کیان‌افشار و الهام حمیدی با ظاهری عجیب

آغاز فعالیت هنری بهاره کیان افشار

در نهایت سال 1383 وقتی 19 ساله و دانشجوی بود با گروه تئاتر آزیتا حاجیان آشنا شد و تمرینات بدن و لحن و بیان را از وی آموخت او سپس با معرفی تینا پاکروان همکلاسی دبیرستانش به محمدرضا شریفی نیا سال 1385 در سریال کلاه پهلوی نقش شادی مستشارنیا را بازی کند.

سلفی دوستانه لادن مستوفی و بهاره کیان‌افشار