شیلا خداداد بازیگر ایرانی است. شیلا خداداد با بازی در سریال مسافری از هند به شهرت دست یافت. شیلا خداداد همسرش پزشک زیبایی است.  شیلا خداد  در یک سالن زیبایی سرمایه گذاری کرده است.

شیلا خداداد

بیوگرافی  شیلا خداداد

شیلا خداداد (زاده ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شیلا خداداد دوران تحصیل خود را سپری کرد و در سال ۱۳۷۵ وارد دبیرستان شد. در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال ۱۳۷۸ فارغ‌ التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت. در دانشگاه آزاد رشته شیمی محض را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد.

علاقه دختر شیلا خداداد به محمدرضا گلزار+عکس

فرزندان شیلا خداداد

سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در 27 آبانماه 1392 در امریکا بدنیا آمد. و دختر او ساتین در فروردین 96 بدنیا آمد. شیلا خداداد در پاسخ به سوال رضا رشید پور در مورد دلیل به دنیا آوردن فرزندش در امریکا گفت :چون من به امریکا خیلی سفر میکنم و پدرم در امریکا سکونت دارد و از طرفی خودم دارای اقامت در امریکا هستم دوست داشتم فرزندم هم ازاین امتیاز برخوردار باشد تا در آینده بدون هیچ مشکلی و تهیه ویزا به تمام کشورهای دنیا سفر کند.

گلزار مهمان خانواده شیلا خداداد+عکس

عمل ناموفق شیلا خداداد

نیوشا ضیغمی لایوی منتشر کرد و گفت بنا به ناموفق بودن عمل بینی خود منجر به پیوند غضروف بینی شده است و عمل گذشته ایشون توسط همسر شیلا خداداد انجام شده بود. بعد از لایو نیوشا ضیغمی ، شیلا خداداد نسبت به اظهارات نیوشا ضیغمی واکنش نشان داد و به دفاع از همسرش پرداخت.

تیپ جالب شیلا خداداد در جشنواره فجر/عکس

شیلا خداداد